Wnętrzarskie postanowienia na Nowy Rok


Wnętrzarskie postanowienia na Nowy Rok
2023-12-29
Nowy Rok napawa radością i daje nadzieję na lepsze jutro. Warto wykorzystać wiążący się z nim optymizm w aranżacji wnętrz, by zachować dobrą aurę na dłużej. Niech z pomysłem urządzone wnętrza staną się symbolem noworocznych postanowień i efektownym zwiastunem pozytywnych zmian.

 

Decydując się na noworoczną, aranżacyjną metamorfozę nie bój się wyrazistych kolorów, jak nasycony róż Bubba in Berlin z palety Tikkurila Color Now 2024. Bez obaw łącz mocne barwy, by wykreować oryginalne aranżacje, które pozwolą wyeksponować indywidualny styl. To dobry czas, aby wygłuszyć obawy i dać dojść do głosu tym bardziej szalonym aranżacyjnym wizjom. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydadzą się zbyt intensywne, mogą przynieść zniewalający designerski efekt.

Interesującym zabiegiem dekoratorskim który wyznacza optymistyczny klimat we wnętrzu i pozwala na przeprowadzenie noworocznej metamorfozy bez gruntownego remontu, jest wykorzystanie wzorów. Inspirowane naturą organiczne kształty na ścianie w ciepłych odcieniach Morelowy krem i Bita śmietana z palety Dekoral Moc Koloru zmienią przeciętny kącik do pracy w nietuzinkową, pełną kreatywności przestrzeń. Drewniane elementy wyposażenia i zielone rośliny wdzięcznie wpasują się w pastelowe tonacje, tworząc ożywczą kompozycję, która wypełni dom radością przez cały rok. 

Nie tylko ściany potrzebują koloru. Wysłużone przez lata meble, które opatrzyły się już domownikom znów staną się aranżacyjną perełką, jeśli zyskają nową barwę i blask. Nowatorski efekt można uzyskać w jedno popołudnie z wykorzystaniem emalii Beckers Designer Universal, która jako bezpieczna nawet dla małych dzieci i alergików doskonale sprawdzi się w domowej przestrzeni. Prosta szafka kuchenna w odcieniu ciemnej zieleni Monstera pozwoli ze świeżym spojrzeniem wejść w Nowy Rok i ze smakiem przyozdobi kuchnię.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl