Wspieraj zwierzęta razem z Atrium Biała i odbierz choinkę!


2023-12-08
Wspieraj zwierzęta razem z Atrium Biała i odbierz choinkę!

W grudniu „Karma Wraca”! Pod tym hasłem już 16 grudnia startuje akcja charytatywna na rzecz bezdomnych czworonogów z województwa podlaskiego, którą wspiera Atrium Biała. Białostockie centrum handlowe zaprasza do udziału w zbiórce tych wszystkich, którzy kochają zwierzęta i chcą przyczynić się do poprawy ich losu. W zamian za podarowaną żywność dla psów lub kotów bądź inne potrzebne zwierzakom rzeczy, darczyńcy będą mogli odebrać świąteczną choinkę!

 

Zima to wyjątkowo trudny czas dla psów i kotów mieszkających w schronisku. Pochłonięci przygotowaniami do  świąt, nie zapominajmy o bezdomnych czworonogach, które nie są w stanie o tę pomoc poprosić. W okresie zimowym przytuliska dla zwierząt borykają się z problemem braku odpowiedniej ilości materiału do  zabezpieczenia bud przed zimnem. Potrzebne są koce, legowiska, materiały ocieplające boksy. Jak zawsze brakuje jakościowej karmy dla czworonożnych mieszkańców. Dlatego Atrium Biała we współpracy z  Fundacją Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady organizuje zbiórkę dla jej podopiecznych pod hasłem „Karma Wraca”.

 

Mieszkańcy miasta oraz okolic, którzy w dniu akcji przyniosą do Atrium Biała jeden z wybranych przedmiotów – koc, smycz, obrożę, legowisko, dywanik lub karmę dla zwierząt (dla psów lub kotów), obrożę przeciwkleszczową, krople przeciwkleszczowe bądź inne przydatne akcesoria – będą mogli odebrać zieloną, pachnącą bożonarodzeniową choinkę. Zbiórka będzie prowadzona na stoisku w specjalnie wydzielonej na czas akcji strefie, naprzeciwko sklepu Reserved. Do rozdania będzie aż 200 drzewek.

 

Zbiórka darów rzeczowych odbędzie się w Atrium Biała w sobotę, 16 grudnia, w godzinach 10.00 – 15.00.

 

Akcją „Karma Wraca” chcemy zachęcić mieszkańców Białegostoku i okolic do wsparcia potrzebujących zwierząt. Biorąc udział w zbiórce, nasi klienci będą mieli szansę konkretnie przyczynić się do poprawy losów podopiecznych przytuliska. Dobroczyńców nagrodzimy pięknymi drzewkami na Święta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczynić dobry gest na rzecz bezdomnych czworonogów i wspomóc działalność Fundacji Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady. Mamy nadzieję, że mieszkańcy szczodrze wesprą akcję, pokazując, że bezinteresowna pomoc nie jest im obca mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

„Karma Wraca” to akcja charytatywna, podczas której zbierane są artykuły niezbędne dla zwierząt ze schronisk w województwie podlaskim. Partnerem lokalizacyjnym wydarzenia jest Atrium Biała. Pomysłodawcą i twórcą inicjatywy „Karma Wraca” są Kurier Poranny i Gazeta Współczesna, natomiast organizatorem i koordynatorem zbiórki dla czworonogów jest Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady.

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl