Wymianka dziecięcych ubrań w Porcie Łódź


Wymianka dziecięcych ubrań w Porcie Łódź
2024-02-29
Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a zatem jest to idealny czas na przegląd i uzupełnienie wiosenno-letniej garderoby naszych pociech. Dlatego też Port Łódź zaprasza w najbliższą sobotę (2 marca) na kolejną edycję Baby Swap.

Dzięki bezpłatnej akcji będzie można oddać ubrania i akcesoria, z których nasze dziecko już wyrosło, a wziąć w zamian inne pasujące. Inicjatywa to też dobra okazja do tego, by spotkać się w gronie rodziców oraz opiekunów i podzielić doświadczeniami. Po wymiance ubrań Centrum zaprasza na warsztaty cyrkularne, podczas których z nieużywanych już materiałów wykonamy zabawkę dla swojego czworonożnego pupila, ozdobimy torbę lub wykonamy kwiaty z plastikowych butelek. 

 

Baby Swap w Porcie Łódź odbędzie się w sobotę 2 marca w godzinach 11:00-14:00. Tego dnia atrium centrum handlowego, tuż obok sklepu IKEA, stanie się miejscem, gdzie rodzice będą mogli wymieniać ubrania i akcesoria dla swoich dzieci. Idea jest prosta: przynosimy rzeczy, których nasza pociecha już nie potrzebuje, a zabieramy te, które są nam potrzebne – wszystko bezpłatnie! Baby Swap to doskonała okazja, by dać drugie życie ubraniom i akcesoriom, które nie są już przez nas użytkowane. Wszystkie artykuły, które nie znajdą nowych właścicieli, zostaną przekazane do Butiku Pełnego Dobra. Na wymiankę przynieść możemy nie tylko ubrania, ale także zabawki, książeczki czy akcesoria dziecięce.  Należy jednak pamiętać, by rzeczy, które oddajemy innym, były czyste oraz w dobrym stanie, takie, które sami chcielibyśmy przyjąć. A na tych, którzy nie wybiorą żadnego ubrania ani zabawki dla swojego dziecka, będą czekały upominki – vouchery do sali zabaw Port Łódź Junior oraz karty podarunkowe.

 

Po wymianie ubrań w godzinach 15:00 – 18:00 w atrium Portu Łódź odbędą się bezpłatne warsztaty cyrkularne, które zostaną poświęcone praktycznym aspektom zrównoważonego stylu życia. Uczestnicy będą mogli nauczyć się, jak dbać o środowisko poprzez ponowne wykorzystanie rzeczy codziennego użytku. Materiały i ubrania, które nie nadają się już do dalszego noszenia, wykorzystamy do tego, by własnoręcznie przygotować zabawki dla naszych zwierzaków, m. in. szarpaki dla psów, zaprojektujemy też własną wersję wiosennej torby oraz wykonamy kwiaty z plastikowych butelek. Warsztaty będą prowadzone w duchu zrównoważonego rozwoju oraz recyklingu.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie internetowej Portu Łódź oraz w mediach społecznościowych.

 

Nie przegapcie okazji, aby wspólnie działać na rzecz dobrej przyszłości dla naszych dzieci!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl