Zabawa rodem z Rio de Janeiro! Odwiedź Promenadę i weź udział w brazylijskim karnawale!


2024-02-08
Już w najbliższą sobotę warszawskie centrum handlowe Promenada zaprasza na ostatki w iście brazylijskim klimacie. Ten dzień, 10 lutego, to finał słynnego karnawału w Rio de Janeiro! Wielbiciele latynoskich rytmów nie muszą jednak wsiadać do samolotu, by poczuć atmosferę słynnej parady.

Promenada Brasil Carnaval 2024 odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach 12.00-19.00. W ramach festiwalu centrum przygotowało dla swoich gości m.in. unikalne koncerty, Rewie Latino i pokazy Batucada czyli ulicznej samby. Festiwal rozpocznie się występem brazylijskich tancerzy w oryginalnych strojach, których szycie zajmuje niemal rok.

Gorącą atmosferę podgrzeje koncert gwiazdy muzyki kubańskiej w Polsce - Yaremi Mercedes del Kordos, która zaśpiewa największe przeboje wspaniałej Celii Cruz m.in. "La vida es un Carnaval".

Eksperci opowiedzą także o capoeirze – niesamowitym połączeniu tańca i sztuk walki. Odwiedzający centrum będą mogli tego dnia nie tylko obejrzeć spektakularne show, ale również wziąć udział w  warsztatach i samemu spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

To jednak nie koniec atrakcji! W planach także kolorowa parada, konkursy oraz animacje taneczne i asysty perkusyjne w wykonaniu byłej gwiazdy futbolu kolumbijskiego Aicardo Mosquera, znanego również z koncertów salsowych na słynnej ulicy salsy w Cali.

Karnawał startuje w sobotę 10 lutego i potrwa od 12.00 do 19.00. Do wspólnej zabawy zaproszą Międzynarodowa Rewia latino As Belezas do Brasil, brazylijski zespół Samba Soul z Luciano Sant'Ana z Rio de Janeiro, zespół oraz grupa taneczna Sambado! Festiwal poprowadzi DJ Ed Szynszyl, promotor kultury latina w Polsce.

Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej centrum. Wpadnij do Promenady i daj się rozgrzać do czerwoności!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl