Żabka nowym najemcą CH Focus


2024-01-03
Żabka nowym najemcą CH Focus

Od 29 grudnia do grona najemców CH Focus dołącza Żabka! W nowo otwartym lokalu klienci mogą kupić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, skorzystać z szerokiej oferty usług, a także napić się aromatycznej kawy czy zamówić posiłek na wynos. Formuła sklepu doskonale spełnia potrzeby klientów związane z szybkimi zakupami czy zjedzeniem ciepłej przekąski podczas przerwy w pracy. Punkt zajmuje powierzchnię 83 m kw. i znajduje się na piętrze galerii naprzeciwko kina Cinema City.

 

Nowo otwarta Żabka proponuje szeroki asortyment znanych i lubianych produktów oraz bogatą gamę szybkich i smacznych przekąsek na ciepło, dań gotowych, a także świeżo parzoną kawę na wynos. Oprócz zakupów klienci mogą skorzystać z „Pakietu wygodnych usług”, obejmującego np. możliwość opłacenia rachunków, kupienia zakładów Lotto, zakupu doładowań telefonów komórkowych czy nadania bądź odbioru przesyłki kurierskiej. W  Żabce można również wygodnie wypłacać i wpłacać gotówkę!

 

Żabka w CH Focus prezentuje nowoczesny koncept idealnie wpisujący się w aktualne potrzeby kupujących oraz strategię bydgoskiej galerii. To sklep położony blisko domu, łatwo dostępny, dobrze zaopatrzony i zapewniający wygodne zakupy. Żabka otwarta jest siedem dni w tygodniu, w godzinach 8.00-22.00.

 

– Witamy w gronie naszych najemców Żabkę. Otwarcie Żabki to dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy polubili zakupy blisko domu ze względu na zróżnicowaną ofertę oraz za szeroki pakiet proponowanych usług, z których klienci bardzo chętnie korzystają. Teraz mają dodatkowy powód, aby wstąpić do Focusa i zrobić szybkie zakupy po drodze do pracy lub przekąsić coś ciepłego w ciągu dnia mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus Bydgoszcz.

 

Żabka to największa i najszybciej rozwijająca się sieć sklepów modern convenience, działająca na polskim rynku od 25 lat. Jej ideą jest bycie jak najbliżej klientów oraz upraszczanie im codziennego życia, jak również stwarzanie współpracującym z nią przedsiębiorcom odpowiednich warunków do rozwoju ich biznesów. Dzisiejsze sklepy to nowoczesne minicentra handlowo-usługowe prowadzone przez ponad 8600 franczyzobiorców w całej Polsce, którzy dzięki współpracy z siecią wspierają lokalny rynek pracy. W ponad 10 000 placówkach klienci mogą zrobić wygodne zakupy oraz skorzystać z szerokiego pakietu usług dodatkowych. Co roku sklepy odwiedza rocznie ponad miliard klientów.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl