Zainwestuj w dobre samopoczucie


Zainwestuj w dobre samopoczucie
2018-08-23
Holistyczne podejście do zdrowia to założenie, że organizm stanowi całość, dlatego troską należy otaczać zarówno ciało, jak i umysł. Ważne jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale i aktywność fizyczna, unikanie stresu oraz dobre samopoczucie.

Taka koncepcja dbania o organizm przyświeca także idei `M Philosophy, opartej o nurt anti-aging. 

Dzisiaj młodość to już nie tylko kwestia wieku czy genów, ale przede wszystkim zrównoważonego trybu życia oraz aktywności fizycznej i intelektualnej. Dlatego działania zapobiegające starzeniu się organizmu nie powinny opierać się jedynie na stosowaniu kosmetyków, ale na otoczeniu troską całego organizmu poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia.

Im lepiej zadbamy o swój organizm, tym lepsze będzie samopoczucie, a co za tym idzie, tym dłuższe życie. Optymizm i pozytywne myślenie mają bardzo duży wpływ na stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, a to jak długo będziemy czuć się młodzi, zależy wyłącznie od naszych codziennych nawyków. Z tego względu kluczowymi elementami `M Philosophy są regularna aktywność fizyczna, pielęgnacja ciała, zbilansowana dieta oraz suplementacja oparta o naturalne składniki mówi Iza Jabłońska, założycielka Medere.

Dieta na dobry humor

W ciągu całego życia człowiek zjada kilkadziesiąt ton pożywienia, a to co znajduje się na talerzu, ma ogromny wpływ na stan zdrowia i funkcjonowanie całego organizmu. Z tego powodu dieta `M Philosophy opiera się wyłącznie na nieprzetworzonych produktach, które są cennym źródłem antyoksydantów, witamin i składników mineralnych. Podstawą są więc świeże sezonowe warzywa i owoce, orzechy oraz kiełki, ale najistotniejszym elementem takiej diety przeciwstarzeniowej są produkty o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych tzw. superfoods, do których zaliczane są owoce goji, nasiona chia, siemię lniane, jarmuż oraz migdały. Ograniczyć należy za to spożywanie tłustych i wysokoprzetworzonych produktów, a także unikać zbyt dużej ilości węglowodanów i soli.

Naturalna suplementacja

Kluczem do energii ducha i ciała jest także naturalna suplementacja. W powstrzymaniu procesów starzenia jest bardzo istotna, ponieważ nawet przy zrównoważonej diecie nie dostarczymy organizmowi wszystkich niezbędnych składników wraz z pożywieniem. –Kuracja anti-aging Medere to trzy uzupełniające się ze sobą preparaty, których formuły zawierają aż 24 naturalne składniki w maksymalnych stężeniach jak np. witania ospała czy korzeń traganka błoniastego mające udowodnione działanie przeciwstarzeniowe i pozytywnie wpływające na ogólny stan organizmu – wyjaśnia Iza Jabłońska.

 

Podsumowując, pod pojęciem `M Philosophy kryją się różne działania skoncentrowane na poprawie sił witalnych, a osłabieniu procesów starzenia się organizmu. Równowaga ducha, właściwa dieta, pielęgnacja oparta o naturalne produkty to klucz do długowieczności, bo im dłużej człowiek cieszy się dobrym zdrowiem, tym dłużej będzie czuł się młodo.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Coollective

Wasze komentarze (9):

 • avatar
  ~Dagmara, 2018-12-18 16:41:15

  Dla mnie skutecznym paliwem na dobre samopoczucie są naturalne soki świeżo wyciskane. Zapewniają mi one zastrzyk energii przy okazji dostarczając cennych witamin. Najlepsze jest to że robię je sama dzięki świetnej wyciskarce Slow Juicer PH1007

 • avatar
  ~Marta Kowalewska, 2018-10-01 18:10:25

  Witam! Czesia, faktycznie adresy salonów stacjonarnych marki Philipiak znajdziesz na naszej stronie philipiakmilano.pl

  Pozdrawiam, Marta Kowalewska
  Online Ekspert marki PHILIPIAK

 • avatar
  ~Ola, 2018-09-28 15:22:49

  Czesia, salony philipiaka są niemal że w każdym większym mieście. Adresy są na stronie internetowej. Poszukaj najbliższy .

 • avatar
  ~czesia, 2018-09-26 16:40:03

  Ola to Philipiak ma swoje salony? Gdzie takie znajdę?

 • avatar
  ~Marta Kowalewska, 2018-09-19 09:34:05

  Witam! Elmira, tak to prawda. Aby wziąć udział w pokazie naczyń marki Philipiak należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta i wyrazić chęć udziału w pokazie. Nr naszej infolinii: 801 405 406. Prezentacje produktów Philipiak Milano odbywają się codziennie w całej Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w którym mieście, wejdź na stronę icsdphilipiak.pl

  Pozdrawiam, Marta Kowalewska
  Online Ekspert marki PHILIPIAK

 • avatar
  ~ola, 2018-09-19 08:12:10

  Swoje kupiłam w salonie ale wcześniej zobaczyłam je na pokazie. Warto było.

 • avatar
  ~elmira, 2018-09-17 14:20:54

  Słyszałam, że naczynia Philipiak są objęte 25-letnią gwarancją. Podobno na pokazach można je obejrzeć na żywo? Prawda to?

 • avatar
  ~ogbonna, 2018-09-15 18:11:06

  Super rozwiązanie! Sama tez gotuję w tych naczyniach. Philipiak to gwarancja jakości i trwałości na lata. Same naczynia wykonane z porządnej stali.

 • avatar
  ~grejs, 2018-09-04 08:17:15

  Dobre samopoczucie wg mnie to przede wszystkim zdrowe, domowe posiłki. Mam naczynia philipiak i w nich mogę gotować na parze (tzw. wieża). Posiłki są smaczne i zdrowe - bez soli i tłuszczu.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl