Ziko Optyk w Katowicach - nowa lokalizacja


Ziko Optyk w Katowicach - nowa lokalizacja
2023-12-15
W piątek, 15 grudnia, miało miejsce uroczyste otwarcie nowocześnie urządzonego salonu optycznego Ziko Optyk, zlokalizowanego przy ulicy Armii Krajowej 43 w parku handlowym Fabryka Park w Katowicach.

W piątek, 15 grudnia, miało miejsce uroczyste otwarcie nowocześnie urządzonego salonu optycznego Ziko Optyk, zlokalizowanego przy ulicy Armii Krajowej 43 w parku handlowym Fabryka Park w Katowicach. Klienci, którzy byli przywiązani do dotychczasowej lokalizacji salonu przy ulicy 3 Maja, teraz mają okazję odwiedzić Ziko Optyka w nowym miejscu, gdzie czeka na nich jeszcze bogatszy wybór oprawek okularowych, atrakcyjne promocje i gwarancja niskich cen.

Otwarcie salonu w Katowicach w parku handlowym Fabryka Park to dla naszej sieci nie tylko ekspansja na nowy obszar, ale także szansa na dotarcie do szerokiego grona Klientów, którzy cenią wysoką jakość, różnorodność i atrakcyjne ceny w zakresie produktów optycznych. Rok 2023 był dla nas czasem dużych wyzwań. Otworzyliśmy salony w Gnieźnie, Koninie, Legionowie, Mielcu, Myszkowie, Olkuszu i Sosnowcu i aktualnie w całej Polsce działa już 12 Ziko Optyk-ów. Rozwój jest dla nas bardzo ważny, ale na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie naszych Klientów. Dążymy do tego, aby w każdym salonie Ziko Optyk otrzymali kompleksową i profesjonalną poradę optometrysty i mogli kupić takie okulary czy soczewki jakie są dla nich najlepsze.  – mówi Magdalena Grabowska Dyrektor Marketingu Ziko.

Co oferuje nowy salon Ziko Optyk?

Przede wszystkim warto przypomnieć, że do tej pory salon w Katowicach mieścił się w innej części miasta, a w związku z nową lokalizacją przyszły także zmiany związane z asortymentem, który został znacząco poszerzony. W ofercie nowego salonu Ziko Optyka znalazło się wiele nowych oprawek w bardzo atrakcyjnych cenach oraz modne modele znanych, światowych marek tj.: Ray Ban, Polo, Tommy Hilfiger, Ana Hickmann, czy Carolina Herrera. Z okazji otwarcia przygotowane zostały atrakcyjne promocje, w tym wyjątkowa oferta – okulary za pół ceny szczególnie atrakcyjna dla osób kupujących szkła korekcyjne ze specjalnymi powłokami, okulary progresywne, czy też wybierających droższe modele opraw. Dla klientów poszukujących szczególnie atrakcyjnych cen – Ziko Optyk przygotował ofertę – okulary korekcyjne już od 79 zł i okulary progresywne od 299 zł. A ponieważ podstawą dobrego widzenia jest dokładnie określona wada wzroku i idealnie dobrane moce szkieł, to w powitalnej ofercie Ziko Optyka znalazło się również badanie wzroku za symboliczną złotówkę przy zakupie okularów.

Czym się wyróżnia Ziko Optyk?

Sieć znana jest z troski o Klienta i niskich cen, o czym już teraz będą mogli przekonać się wszyscy, którzy odwiedzą salon Ziko Optyk w Fabryka Park w Katowicach. Warto przypomnieć, że jednym z kluczowych elementów naszej oferty jest nie tylko starannie dobrany asortyment, w konkurencyjnych cenach, ale przede wszystkim fachowe doradztwo w doborze odpowiednich dla Klienta opraw, soczewek okularowych i kontaktowych. Wyspecjalizowany personel codziennie przeprowadza badania wzroku, w profesjonalnie wyposażonych gabinetach.

Dodatkowo, w salonach świadczone jest szereg usług, takich jak bezpłatny, dożywotni serwis obejmujący drobne naprawy, regulacje oraz profesjonalne czyszczenie okularów.

Zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu Ziko Optyk przy ulicy Armii Krajowej 43 w Katowicach w godzinach od poniedziałku do soboty, od 9:00 do 20:00 oraz w niedziele handlowe, od 10:00 do 18:00.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.zikooptyk.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

firmaziko

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl