Zimowa kampania kart kredytowych w Credit Agricole – złap prezent na święta


2023-12-06
W Credit Agricole trwa wyjątkowa promocja kart kredytowych, we współpracy z VISA. Klienci mogą otrzymać kartę na rok za darmo oraz kartę podarunkową Allegro o wartości 200zł.

Klienci, którzy kupią kartę kredytową w Credit Agricole do 20 stycznia z minimalnym limitem 5 tys. zł i w ciągu 45 dni od podpisania umowy, zapłacą nią za zakupy na kwotę min. 1 tys. zł oraz wykonają przynajmniej 3 transakcje mobilne (telefonem, zegarkiem, opaską), będą mogli odebrać kartę podarunkową o wartości 200 zł do Allegro w Klubie Korzyści. Promocja dotyczy tylko kart VISA.

Natomiast zarówno dla kart Visa, jak i Mastercard klienci dostają rok karty za darmo: dla kart Silver bank znosi miesięczne opłaty za prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy, z kolei dla karty Gold klient nie płaci za wydanie karty w pierwszym roku. Więcej na temat promocji TUTAJ.

Do końca grudnia trwa również konkurs płatności mobilnych, w którym można wygrać iPhone’y, smartwatche Garmin oraz karty podarunkowe Allegro. Aby wciąć udział w konkursie, klienci muszą wypełnić formularz konkursowy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję mobilną. Pytanie konkursowe brzmi: jak za pomocą płatności zbliżeniowych – telefonem lub zegarkiem, możesz umilić swój jesienny dzień?


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl