Zimowa Przygoda Świąteczna dla najmłodszych w Nowym Rynku


Zimowa Przygoda Świąteczna dla najmłodszych w Nowym Rynku
2023-12-19
Warsztaty plastyczne, kulinarne, naukowe i teatralne, przygotowywanie prezentów, dyskoteka, a także wizyta Świętego Mikołaja – to tylko niektóre z atrakcji, jakie już wkrótce pojawią się w Nowym Rynku. Od 21 do 23 grudnia na najmłodszych czekać tu będzie specjalna strefa zabaw Wioska Dzieci.

Tuż przed Świętami, od 21 do 23 grudnia, Nowy Rynek zamieni się w fantastyczną strefę rozrywki dla najmłodszych, pod hasłem „Zimowa Przygoda Świąteczna dla Dzieci”. Pełna zabawy Wioska Dzieci czynna będzie codziennie od godziny 10.00 do 20.00. Każdego dnia odbywać się tu będą inne atrakcje, zatem żadne dziecko z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Czwartek, 21 grudnia, będzie dniem radosnych zabaw integracyjnych oraz wielu kreatywnych zajęć. Na warsztatach plastycznych dzieci stworzą unikalne ozdoby świąteczne, kartki bożonarodzeniowe oraz niepowtarzalne dekoracje. Z kolei podczas warsztatów kulinarnych maluchy wcielą się w rolę cukierników i udekorują własnoręcznie chrupiące pierniczki oraz kolorowe babeczki. Nadmiar niespożytej energii dzieci będą mogły wykorzystać podczas zabaw taneczno-ruchowych, a swoją wiedzę muzyczną sprawdzą w teleturnieju „Jaka to melodia”, w wersji świątecznej. Coś dla siebie znajdą także fani gier planszowych oraz rozmaitych kreatywnych aktywności.

22 grudnia, czyli w piątek, poza grami integracyjnymi najmłodsi będą mogli liczyć na kolejną porcję ciekawych zajęć. Tego dnia w Nowym Rynku będą czekały na nich między innymi „Zimowe Eksperymenty”, czyli rozwijające warsztaty naukowe, pozwalające poznać tajniki nauk przyrodniczych. Nie zabraknie również zajęć teatralnych, podczas których dzieci wcielą się w role prawdziwych aktorów i zagrają krótki spektakl. Wśród zabaw pojawią się też świąteczne kalambury, energetyczne warsztaty taneczne w rytmie bożonarodzeniowych hitów oraz wciągające planszówki.

Natomiast w sobotę, 23 grudnia, dzieci będą mogły wziąć udział w Mikołajkowym Warsztacie Upominków w Nowym Rynku. Przygotowywanie prezentów dla siebie nawzajem pozwoli stworzyć pomiędzy najmłodszymi serdeczne więzi i niezwykłe wspomnienia. Gry, konkursy i inne rozrywki będą czekały na dzieci także w Kąciku Zabaw. Tego dnia galerię odwiedzi również sam Święty Mikołaj, zaprosi do wspólnych zdjęć, a jego wizyta będzie okazją do wręczenia sobie przygotowanych upominków. 

Pełne wrażeń 3 dni zabawy zakończy Mikołajkowa Dyskoteka, na której poza tanecznymi szaleństwami nie zabraknie również konkursów i niespodzianek od Mikołaja.

Godzina zabawy w Wiosce Dzieci będzie kosztowała 25 zł, dwie godziny – 35 zł, natomiast za 50 zł najmłodsi będą mogli bawić się bez limitu. Na zajęcia nie obowiązują zapisy. Pełen program Zimowej Przygody Świątecznej dla Dzieci dostępny jest na stronie galerii https://nowy-rynek.com/.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl