Zimowy spektakl dla dzieci w CH RONDO na dobre zakończenie roku!


Zimowy spektakl dla dzieci w CH RONDO na dobre zakończenie roku!
2023-12-08
W sobotę 9 grudnia 2023 roku CH RONDO zaprasza na niezapomniany spektakl „Pingwin negatyw” w wykonaniu aktorów z Teatru MagMowcy.

To wyjątkowe wydarzenie zamyka teatralny rok pełen emocji, zaskakujących przygód i radosnych chwil dla najmłodszych w CH RONDO!

„Pingwin negatyw” to już ostatnie w tym roku spotkanie teatralne dla dzieci w CH RONDO, organizowane w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Przedstawienie rozgrywa się w przeddzień Gwiazdki w Fabryce zabawek Świętego Mikołaja, w miejscu gdzie wiele się dzieje. To właśnie tam urocze pingwiny pracują w pocie czoła, aby spełnić świąteczne marzenia dzieci z całego świata. W tym magicznym miejscu, pełnym świątecznego gwaru i radości, spotkacie Pingwina Negatywa – postać nietypową, inaczej pokolorowaną, która wprowadza nieco zamieszania w codzienną rutynę Fabryki. Czy jego psoty zagrożą radosnemu duchowi świąt? Jakie emocje i wyzwania czekają na Mikołaja i jego pomocników? Przyjdźcie i zobaczcie, jak ta pełna napięcia historia się rozwinie!

Spektakle rozpoczną się o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Tym razem spotykamy się na poziomie 0, w okolicy butiku CCC i sklepu Pepco. Każdy spektakl to nie tylko rozrywka, ale również cenna lekcja o wartościach, przyjaźni i świątecznym duchu. To idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną, ciesząc się niezapomnianą gwiazdkową atmosferą.

Uczestnicząc w przedstawieniu, każde dziecko otrzyma ostatnią, 12-stą już pieczątkę, niezbędną do zdobycia szansy na wygranie wspaniałej rodzinnej nagrody – wycieczki do Suntago! Losowania nagrody głównej dokona organizator cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Zwycięska rodzina zostanie powiadomiona o wygranej telefonicznie.

Oprócz magicznego spektaklu, na najmłodszych czekają również dodatkowe atrakcje – zimowe warsztaty oraz spotkanie z Mikołajem. Podczas specjalnych zajęć dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i wspólnie z animatorami wyczarować zimowe cuda. Do CH Rondo zawita również Mikołaj, który nie tylko wysłucha marzeń najmłodszych uczestników wydarzenia i zapozuje do pamiątkowego zdjęcia, ale również wręczy drobne upominki. Podczas wydarzenia mali widzowie otrzymają także ostatnią Literkę Rondelkę – O i, dzięki temu, będą mogli skompletować swoje własne pluszowe logo Rondo!

 

Udział w spektaklu organizowanym w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło” w CH RONDO jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Property Group Poland. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl