Zyxel rozdaje sprzęt za darmo


Zyxel rozdaje sprzęt za darmo
2023-12-04
Wystarczy zakupić trzyletnią licencję bezpieczeństwa UTM GOLD, aby otrzymać firewall Zyxel USG FLEX za darmo

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań sieciowych, uruchomił specjalną promocję, która oferuje wydajną zaporę sieciową za darmo. Do każdego zakupu trzyletniej licencji bezpieczeństwa UTM GOLD dodawany jest bezpłatnie odpowiedni firewall USG FLEX. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. i dotyczy licencji UTM GOLD zakupionych za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów Zyxel.

To nowy element w komunikacji marketingowej i biznesowej firmy Zyxel, która teraz pozwala klientom na uzyskanie sprzętu IT i powiązanych usług na zasadzie subskrypcji, co może okazać się bardziej efektywne i mniej kosztowne dla wielu firm.

Licencja UTM GOLD zapewnia ciągłą aktualizację wszystkich komponentów bezpieczeństwa firewalli Zyxel USG FLEX, w tym oprogramowania antymalware, filtra URL, filtra antyspamowego, IPS i Sandboxing. Licencja obejmuje również dostęp do zdalnego zarządzania przez platformę chmurową Nebula.

– Rozwiązania zabezpieczające, jeśli nie są regularnie aktualizowane, szybko tracą skuteczność i sens. Dlatego koncentrujemy się głównie na programowych aspektach zapewniania ciągłej ochrony sieci naszych klientów. Sprzęt, który nasi klienci otrzymują za darmo, stanowi niezbędną podstawę do zapewnienia niezawodnej i kompleksowej ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi – wyjaśnia Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Networks.

Zaawansowane zapory sieciowe Zyxel USG FLEX zapewniają wielowarstwową ochronę przed wieloma różnymi rodzajami zagrożeń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Cyberatakom zapobiega filtr złośliwych adresów URL oraz oprogramowanie antymalware, które współpracuje w czasie rzeczywistym z chmurową bazą danych zagrożeń bezpieczeństwa, usługą bezpieczeństwa poczty elektronicznej oraz systemem zapobiegania włamaniom (IPS). Funkcje Application Patrol i Web Filtering pozwalają administratorom sieci ograniczyć korzystanie z niechcianych aplikacji i dostęp do Internetu, podczas gdy usługa Sandboxing zapewnia ochronę przed atakami typu zero-day. Zapory Zyxel USG FLEX mogą również działać jako kontrolery bezprzewodowych punktów dostępowych i zapewniać funkcję Secure Wi-Fi dla pracowników którzy pracują z domu za pośrednictwem zdalnych punktów dostępowych i bezpiecznego tunelu IPSec. Ponadto zapory zapewniają zaawansowany, wysoce bezpieczny zdalny dostęp do sieci przez VPN, z opcjami L2TP przez IPSec, IPSec IKEv1, IKEv2 i SSL VPN.

Zapory sieciowe USG FLEX mogą być zarządzane za pomocą platformy chmurowej Nebula, która jest dostępna zarówno za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu internetowego, jak i aplikacji mobilnej. To oparte na chmurze zarządzanie ułatwia instalację urządzeń w zdalnych lokalizacjach oraz konserwację i obsługę sieci, bez dodatkowych kosztów. Zapory obsługują również standardowy tryb autonomiczny do lokalnego zarządzania bez platformy chmurowej.

– Rozumiemy znaczenie cyberbezpieczeństwa, dlatego ciężko pracujemy, aby zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa były bardziej przystępne cenowo dla wszystkich firm i innych organizacji. Ta promocja jest świetną okazją do zwiększenia bezpieczeństwa sieci korporacyjnej dzięki najwyższej jakości sprzętowi dostarczanemu wraz z niezbędnymi aktualizacjami wszystkich komponentów bezpieczeństwa w ciągu najbliższych trzech lat – komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Networks.

Licencje objęte promocją to LIC-GOLD-EU3Y01F, LIC-GOLD-EU3Y02F, LIC-GOLD-EU3Y03F i LIC-GOLD-EU3Y04F, które są dostarczane w pakiecie z odpowiednim firewallem USG FLEX 100, USG FLEX 200, USG FLEX 500 lub USG FLEX 700.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Konrad Kotlarski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl