Arch NEWS

Wtorek, 2010-03-23 - karta z kalendarza:

Imieniny: Feliksa i Pelagii
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Najbliższe wydarzenia:

Magia wina. Od pędu winorośli po napój bogów

Data: 2008-11-28 - 2010-03-31

Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza na wystawę, na której poznamy historię wina, od najdawniejszych upraw winorośli po współczesną kulturę picia tego trunku. Ekspozycję można zwiedzać od 28 listopada 2009 do 31 marca 2010 roku

Nadesłał:

ap

Wystawa: Belle Époque. Oblicza secesji

Data: 2009-12-04 - 2010-04-11

Na świecie Art Nouveau, Jugendstil, belle époque… w Polsce po prostu secesja. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych stylów sztuki z przełomu XIX i XX wieku. Jego bogatą ornamentykę, fascynację florą i fauną zobaczymy na najnowszej wystawie w Muzeum Śląskim.

Nadesłał:

ap

Wystawa prac studentów Franciszka Starowieyskiego

Data: 2010-03-15 - 2010-05-02

Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na wystawę w dn. od 15 marca do 2 maja 2010r. Zaprezentowanych zostanie ok. 200 prac stworzonych przez 28 artystów. Będą to głównie grafiki, opracowane zarówno w technikach tradycyjnych (akwaforta, akwatinta, litografia, sitodruk) jak i technikach druku cyfrowego.

Nadesłał:

ap

Artykuły z tego dnia:

Nawiewniki higrosterowane, czy ciśnieniowe?

Nawiewniki higrosterowane, czy ciśnieniowe?

2010-03-24

Nawiewniki higrosterowane, czy ciśnieniowe? Jakie nawiewniki zastosować?

więcej »
Snack jajo

Snack jajo

2010-03-23

Firma CKM Gordion proponuje nowoczesną i bardzo praktyczną odmianę jajka faszerowanego. Skorupka tego jajka o nazwie SNACK JAJO wyprodukowana z wafla jest jadalna. Pomysł i wzór chroniony jest patentem w UE i USA.

więcej »
Kaspersky Lab zaleca regularne

Kaspersky Lab zaleca regularne "Łatanie ludzkich słabości"

2010-03-23

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o publikacji artykułu autorstwa Davida Emma, starszego analityka regionalnego z Wielkiej Brytanii, członka Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz (GReAT), zatytułowanego "Łatanie ludzkich słabości".

więcej »
Nowa identyfiakcja wizualna firmy Nipplex

Nowa identyfiakcja wizualna firmy Nipplex

2010-03-23

Firma Nipplex, jeden z wiodących producentów bielizny damskiej w Polsce, po 15 latach obecności na rynku, zdecydowała się na odświeżenie identyfikacji wizualnej. Zmiana jest symbolem podążania za najnowszymi trendami oraz służy kreowaniu bardziej luksusowego wizerunku firmy.

więcej »
Stacje Lukoil uzyskały najwyższą ocenę w rankingu klientów

Stacje Lukoil uzyskały najwyższą ocenę w rankingu klientów

2010-03-23

Lukoil zajął pierwsze miejsce w kategorii stacje benzynowe w rankingu „Jakość Obsługi” organizowanym przez konsumencki portal internetowy www.jakoscobslugi.pl i „Rzeczpospolitą”. Swoje opinie wyraziło ponad 200 tysięcy osób.

więcej »
Ekologia przez sortowanie - kosze do zadań specjalnych OECO MAXX

Ekologia przez sortowanie - kosze do zadań specjalnych OECO MAXX

2010-03-23

Edukacja ekologiczna to obowiązkowy element świadomości współczesnego społeczeństwa. Nadal jednak wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy ochronie środowiska mogą być proste, codzienne czynności, jak choćby segregacja śmieci.

więcej »
Kosiarki na miarę większych ogrodów

Kosiarki na miarę większych ogrodów

2010-03-23

Koszenie trawy to ważny element pielęgnacji ogrodu. Liczba modeli kosiarek sprawia, że wybór właściwego urządzenia może okazać się trudny. Eksperci firmy Victus-Emak radzą czym kierować się przy zakupie kosiarki odpowiedniej dla średnich i dużych trawników.

więcej »
Wielkanocna uczta w CH EUROPA II

Wielkanocna uczta w CH EUROPA II

2010-03-23

Mnóstwo wielkanocnych zajączków, kolorowych pisanek i buzi dzieci pomalowanych w świąteczne wzory, a także ogromny kurczak rozdający dzieciom słodycze. To atrakcje, które specjalnie dla swoich klientów przygotowało na Niedzielę Palmową Centrum Handlowe EUROPA II w Nowym Sączu.

więcej »
Wyposażenie oczka wodnego z firmą Victus-Emak

Wyposażenie oczka wodnego z firmą Victus-Emak

2010-03-23

Oczka wodne stają się coraz bardziej popularną ozdobą przydomowych ogrodów. Warto pamiętać o tym, że podstawą pielęgnacji zbiornika wodnego jest właściwy dobór specjalistycznego sprzętu.

więcej »
HansaWorld rozwija swoją działalność na terenie Australii i Oceanii

HansaWorld rozwija swoją działalność na terenie Australii i Oceanii

2010-03-23

HansaWorld, dostawca wielokrotnie nagradzanych rozwiązań dla biznesu - Zintegrowanej Platformy Biznesowej i rozwiązań mobilnych, rozszerza obszar swojej działalności. Otwiera nowe oddziały w Manili, stolicy Filipin, w Auckland, w Nowej Zelandii oraz w Singapurze.

więcej »
Bajeczna zabawa z Piccolo

Bajeczna zabawa z Piccolo

2010-03-23

W minioną niedzielę, 21 marca, na warszawskim Torwarze odbyła się promocja filmu Jak wytresować smoka. Wydarzeniu temu towarzyszyła wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników smoków i wikingów zorganizowana przy współpracy z marką Piccolo.

więcej »
Istotny wzrost zysku netto

Istotny wzrost zysku netto

2010-03-23

W 2009 roku Grupa Kapitałowa Rafako wypracowała wynik netto na poziomie prawie 39 milionów zł. Wyniki finansowe Rafako S.A. i Grupy Kapitałowej Rafako za 2009 rok, wraz z komentarzem prezesa Rafako S.A. Wiesława Różackiego.

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Marzec 2010 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22 232425262728
293031 

Ostatnio dodane artykuły:

Mars opublikował wyniki raportu „Kakao dla Pokoleń” 2024
Mars od ponad 100 lat opiera produkcję swoich kultowych marek czekoladowych na kakao. W 2018 roku firma ogłosiła strategię „Cocoa for Generations”, przeznaczając 1 miliard dolarów na wspieranie społeczności uprawiających kakao i rozwój zrównoważonego łańcucha dostaw.

Przytulne Święta w Alfa Centrum Gdańsk - czekają oryginalne niespodzianki dla klientów Przytulne Święta w Alfa Centrum Gdańsk - czekają oryginalne niespodzianki dla klientów
Grudzień w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej upłynie pod znakiem ciepłych gestów i świątecznych niespodzianek. Już w najbliższy weekend 13 i 14 grudnia galeria będzie obdarowywać klientów specjalnie zaprojektowanymi poduszkami - stylowym, zimowym dodatkiem.

Świąteczna akcja z upominkami od Galerii Świdnickiej Świąteczna akcja z upominkami od Galerii Świdnickiej
W dniach 13-14 grudnia w godzinach 11.00-19.00 Galeria Świdnicka zaprasza do udziału w świątecznej akcji z prezentami!

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

CH Korona zaprasza do „Piernikowej Alejki”: czeka świąteczna przygoda dla całej rodziny CH Korona zaprasza do „Piernikowej Alejki”: czeka świąteczna przygoda dla całej rodziny
W Centrum Korona startuje jedno z najsłodszych wydarzeń tego roku. W dniach 13-21 grudnia w godz. 11.00-19.00 mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli odwiedzić „Piernikową Alejkę” – strefy zabawy pełnej zapachów, kreatywności i świątecznej magii.

Rodzina lamp Terrano od Lena Lighting Rodzina lamp Terrano od Lena Lighting
Zaskakują innowacyjnością i szerokimi funkcjonalnościami. Przemyślana konstrukcja zapewnia ekspresowy montaż. Terrano S/R Duo, Terrano R oraz Terrano P to ostatnie z wprowadzonych do oferty modeli lamp w znanej i docenianej linii, które oferują znacznie więcej niż precyzyjne oświetlenie przestrzeni.

Zawory i grzałki FERRO do grzejników – technologia, komfort i styl Zawory i grzałki FERRO do grzejników – technologia, komfort i styl
Łazienka to pomieszczenie, w którym chłód doskwiera nam najbardziej. O komfortową temperaturę, w sezonie grzewczym i poza nim, zadbają dedykowane produkty FERRO – grzałka do grzejników i dekoracyjne zawory termostatyczne.

Miasteczko Paliona w CH Korona: wielka przygoda w pikselowym świecie Miasteczko Paliona w CH Korona: wielka przygoda w pikselowym świecie
W sobotę 29 listopada Centrum Korona zaprasza wszystkich fanów gier komputerowych na wydarzenie inspirowane twórczością jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów gamingowych – Paliona.

Pomóż wybrać najpiękniejszą choinkę! Trwa głosowanie w świątecznej akcji Galerii Świdnickiej Pomóż wybrać najpiękniejszą choinkę! Trwa głosowanie w świątecznej akcji Galerii Świdnickiej
Galeria Świdnicka rozbłysła kolorami! A to wszystko za sprawą akcji „CHOINKA 2025”.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito