Atrium Kasztanowa zyskało plac zabaw dla dzieci


2024-02-09
Atrium Kasztanowa zyskało plac zabaw dla dzieci

Atrium Kasztanowa bogatsze o ofertę rozrywkową dla najmłodszych! To popularne wśród pilan miejsce zakupów i załatwiania sprawunków, teraz stanie się także dla rodzin z dziećmi ważnym punktem rozrywki na mapie Piły! Od piątku 9 lutego br. dla wszystkich gości odwiedzających galerię dostępny jest nowy plac zabaw Euro Lider.

 

Dobra wiadomość dla najmłodszych pilan i ich rodziców od piątku w Atrium Kasztanowa działa długo oczekiwany plac zabaw Euro Lider. Nowo otwarty lokal to wyjątkowe, a przede wszystkim bezpieczne centrum rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Sala zabaw, ulokowana na ponad 750 mkw., tworzy przestronne strefy, a ważne miejsce zajmują w nich atrakcje i kreatywne kąciki dla maluchów. Plac zabaw znajduje się na I piętrze galerii.

 

Euro Lider to polska, rodzinna sieć sal zabaw, działająca od wielu lat w branży rozrywki dziecięcej. Firma przywiązuje dużą wagę do funkcjonalności i bezpieczeństwa swoich obiektów. Tworzy kolorowe, wymarzone przestrzenie do zabawy dla młodszych i starszych gości, zapewniając im różne możliwości aktywnego spędzania czasu.

 

Piła to dynamicznie rozwijające się miasto, które potrzebuje nowoczesnych miejsc rozrywki dla rodzin z dziećmi. Dlatego też cieszymy się, że to właśnie w naszym centrum handlowym otworzyło się wyjątkowe centrum rozrywki. Dzisiaj w Atrium Kasztanowa, poza umożliwieniem robienia szybkich zakupów, chcemy mieszkańcom oferować znacznie więcej, między innymi w postaci atrakcyjnej oferty rozrywkowej, różnych udogodnień, zapewniając przy tym dogodne i bezpieczne warunki do relaksu czy odpoczynku. Z taką właśnie myślą udostępniamy naszą przestrzeń nowemu najemcy, jakim jest Euro Lider mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl