Avionaut zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy


2024-02-06
Unikatowy fotelik Pixel Pro 2.0 C wylicytowany za 3050zł!

Warszawa, 6 lutego 2024 r. - polski producent fotelików samochodowych Avionaut, po raz kolejny dołączył do grona wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Producent wystawił na aukcję swój flagowy, ultralekki Pixel Pro 2.0 C w unikatowym, czerwonym wydaniu, wyróżniający się ręcznym haftem wykonanym przez artystkę Angelikę Panochę-Cierpiał. Fotelik został sprzedany za kwotę 3050 zł. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz WOŚP, wspierając tym samym 32. Finał pod hasłem „Tu wszystko gra OK!", skoncentrowany na promowaniu zdrowia płuc po pandemii.

 

 

Avionaut, obecny na rynku od ponad 13 lat, znany z dbałości o bezpieczeństwo potwierdzanej w licznych testach, polecany przez lekarzy, fizjoterapeutów i położne, łączy nowoczesne rozwiązania inżynieryjne z nowoczesnym designem. W tym roku producent przygotował wyjątkowy fotelik, w charakterystycznym dla fundacji WOŚP, czerwonym kolorze. Osobisty charakter nadają mu ręcznie wyhaftowane, kolorowe płuca, nawiązujące do hasła tegorocznego Finału. To jedyny taki egzemplarz na rynku.

 

Fotelik Pixel Pro 2.0 C, to najlżejszy na rynku fotelik dla najmłodszej grupy wiekowej (0-13kg) – waży zaledwie 2,5kg. Ekologiczny materiał EPP, modułowa wkładka, zaprojektowana we współpracy z fizjoterapeutami, zapewnia optymalne warunki dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa i bezpieczeństwa dziecka. System Cloud Care z pianki memory foam oraz przepuszczalna budka fotelika gwarantują maksymalny komfort i ochronę.

 

Wsparcie WOŚP to już kolejna w tym roku inicjatywa Avionaut łącząca promowanie bezpieczeństwa z pomocą potrzebującym. W styczniu, producent przekazał również 4 foteliki Pixel PRO 2.0 C nowo narodzonym czworaczkom z Poznania.

 

Więcej informacji o Avionaut oraz produktach marki można znaleźć na stronie https://avionaut.com/pl/.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rossa

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl