Biedronka i Czarny Kot po raz pierwszy w Warszawie!


2023-09-27
W dniach 29-30.09, w godzinach 12.00–18.00 Atrium Targówek przygotowało pełno atrakcji dla młodszych i starszych fanów bajki Biedronka i Czarny Kot.

Śmiałkowie będą mogli podjąć wyzwanie i zmierzyć się z przejściem przez skomplikowany labirynt, w którym będą musieli odnaleźć ćmy ukryte na dachach paryskich budynków. Dzielne zuchy otrzymają nagrodę – dyplom od ulubionych bohaterów!

W strefie kreatywnej uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własną maskę superbohatera i namalować rysunek przedstawiający postacie. Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem to doskonała szansa by przybić piątkę, zapozować w walecznej pozie i zrobić pamiątkowe selfie. Z kolei starsi wielbiciele animowanego serialu mogą wejść do Miraculum i nagrać film w fotobudce 360 stopni, który można będzie udostępnić w swoich kanałach w mediach społecznościowych!

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Jesień jak z bajki w Atrium Targówek". Wszystkie atrakcje są bezpłatne!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl