HONOR Magic6 Pro został liderem DXOMARK w kategorii aparat!


HONOR Magic6 Pro został liderem DXOMARK w kategorii aparat!
2024-03-21
Globalna marka technologiczna HONOR została po raz kolejny doceniona przez największy ranking smartfonów DXOMARK, który od ponad 15 lat prowadzi własny system oceniania. HONOR Magic6 Pro zdobył 158 punktów w kategorii „aparat”, dzięki czemu został jej samodzielnym liderem.

Zdjęcia i system audio najwyższej jakości

Zarówno przedni jak i tylny aparat w smartfonie HONOR Magic6 Pro wznoszą mobilną fotografię na nowy poziom, co zostało dostrzeżone i zaowocowało złotymi wyróżnieniami DXOMARK oraz pozycją lidera rankingu w obu kategoriach. System aparatów wspierany przez sztuczną inteligencję zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy niezależnie od warunków. Smartfon zyskał również 155 punktów w teście DXOMARK Audio, co przełożyło się na złote wyróżnienie. Podczas nagrywania jak i odtwarzania najnowszy flagowiec marki HONOR zapewnia niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Wyświetlacz najwyższej jakości oraz wytrzymała bateria

Wyświetlacz OLED HONOR Magic6 Pro o rozdzielczości 1280 x 2800 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz, który uzyskał najwyższy wynik 157 punktów w teście DXOMARK Display, zapewni użytkownikom niezwykłe wrażenia. Smartfon prowadzi również w rankingu pod względem wytrzymałości baterii – jej pojemność to 5600 mAh. W tej kategorii najnowszy flagowiec również zyskał najwyższy wynik, wynoszący 157 punktów, pokonując tym samym konkurencję. Zastosowany w HONOR Magic6 Pro kompozyt krzemowo-węglowy pozwala na bardzo długi czas pracy na baterii, co czyni go dobrym wyborem dla użytkowników szukających wytrzymałych smartfonów.

„Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszego flagowca HONOR Magic6 Pro i aż pięciu złotych wyróżnień przyznanych w 2024 roku przez DXOMARK. Pokazuje to nasze zaangażowanie w rozwój smartfonów oraz ich ciągle udoskonalanie” – powiedziała Magdalena Chodkiewicz, PR i Social Media Manager w HONOR Polska. „HONOR Magic6 Pro zapewni konsumentom wiele wyjątkowych doświadczeń, łącząc najnowocześniejszą technologię i funkcje, które są opracowane z myślą o najważniejszych potrzebach naszych konsumentów”- dodaje.

HONOR Magic6 Pro będzie dostępny w polskiej dystrybucji jeszcze w pierwszej połowie tego roku.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

krzbrodo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl