Inspirujący duet: płytki ścienne Monoblock w kolorach roku 2021


Inspirujący duet: płytki ścienne Monoblock w kolorach roku 2021
2021-02-17
Zgodnie z nominacją przyznaną przez ekspertów Instytutu Pantone, w 2021 roku wnętrzarską modą rządzić będą szary Ultimate Grey oraz energetyczny żółcień o nazwie Illuminating. Opoczno proponuje płytki ceramiczne w najmodniejszych kolorach roku w ramach kolekcji Monoblock.

Już po raz dwudziesty drugi Instytut Pantone wskazał kolory, które wyznaczą trendy na najbliższych dwanaście miesięcy. Odcienie Ultimate Grey oraz Illuminating, wybrane przez ekspertów jako wiodące w 2021 roku, to „uspokajająca szarość, która przypomina stabilne, betonowe fundamenty i spokojne kamieniste plaże oraz słoneczny żółcień niosący nadzieję, pozytywne myślenie i wiarę w lepszy czas w przyszłości”.  W ten sposób swoje tegoroczne wybory opisuje Instytut Pantone. Kolory roku 2021 nie tylko wywołują emocje, ale także inspirują do wprowadzenia zmian w najbliższym otoczeniu. Ten trendowy duet sprawdzi się zarówno w kuchni, łazience jak i salonie. Odcienie szarości, na przykład pod postacią płyt gresowych o grafice betonu lub naturalnego kamienia, to doskonały wybór na podłogę. Szarej sofie wigoru dodadzą poduszki dekoracyjne w żółtym odcieniu. Całości dopełnią dodatki w słonecznym kolorze. Mogą to być szklane wazony, grafiki ścienne albo zasłony.

Jak odpowiada na to swoją ofertą Opoczno? Polski producent płytek ceramicznych i gresowych proponuje kolekcję Monoblock o nowoczesnym wzornictwie, zainspirowaną układanką, którą można dowolnie kształtować. Bogata oferta starannie dobranych kolorów pozwala na stworzenie na ścianach różnorodnych kompozycji. Wśród kilkunastu barwnych propozycji z kolekcji Monoblock w tym roku na pierwszy plan wysuwają się płytki w kolorach Grey oraz Yellow.

Płytki Monoblock Grey będę świetną bazą aranżacji. Modne od kilku już sezonów szarości są efektowne, ale też niezwykle uniwersalne. Z satysfakcją sięgną po nie zarówno zwolennicy wnętrz nowoczesnych, jak i urządzonych w klimacie retro czy vintage. Z kolei żółte kafle Monoblock Yellow zapewnią efektowny kontrast, rozjaśnią i ożywią wnętrze. Płytki w słonecznym kolorze można zastosować do wyróżnienia konkretnej strefy we wnętrzu lub wyeksponowania wybranego fragmentu ściany. W kuchni idealnym miejscem dla nich będzie ściana nad blatem roboczym, w łazience z kolei może to być ściana nad wanną lub w strefie prysznica. Taka ceramiczna kompozycja będzie pięknie harmonizować ze wszystkimi popularnymi materiałami stosowanymi we wnętrzach, a więc drewnem, kamieniem naturalnym oraz szkłem. Zarówno szare, jak i żółte płytki z kolekcji Monoblock, dobrze odnajdą się w towarzystwie dominujących we współczesnych aranżacjach bieli oraz czerni. Ten inspirujący, żółto-szary duet kolorystyczny z portfolio Opoczno, pomoże wnieść do wnętrza dobrą energię.

Cechą szczególną oferowanej przez Opoczno serii Monoblock jest uniwersalny charakter, co daje niezwykle szerokie możliwości zastosowania tych płytek we wnętrzach w różnych stylach i o innym przeznaczeniu. Można ich używać zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jaki i przestrzeniach publicznych. Ich oryginalny format 20x20 cm, nawiązujący do wymiarów tradycyjnych kafli, ciekawie współgra z nowoczesnym designem kolekcji, bazującym na sile koloru. Efekt wzmacnia wykończenie powierzchni: matowe lub połyskujące. Te niewielkie, kwadratowe płytki dają możliwość tworzenia różnorodnych kompozycji, nawet na mniejszych fragmentach ścian. To sprawia, że kolekcja Monoblock doskonale sprawdzi się w łazienkach i kuchniach. Płytki ścienne z tej serii doskonale prezentują się również w monochromatycznych zestawach. Stanowią trafny wybór dla osób poszukujących sposobu na spersonalizowanie wnętrza za pomocą koloru.

Orientacyjna cena: 42,99 zł/mkw.

Więcej informacji na stronie https://www.opoczno.eu/.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ania@hshpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl