Karma wraca! Wspieraj zwierzaki z Promenadą!


2024-02-13
Weź udział w akcji „Karma Wraca!” z galerią Promenada! W sobotę 17 lutego odwiedzający centrum handlowe będą mogli pomóc czterołapom podarowując im pokarm i najpotrzebniejsze przedmioty. Dla darczyńców przewidziano upominki, a podczas wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla dzieci.

Już w sobotę, 17 lutego w centrum handlowym Promenada obędzie się akcja „Karma Wraca”, czyli warszawska zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Tego dnia odwiedzający galerię będą mogli ofiarować dary rzeczowe dla potrzebujących zwierzaków.

Na liście najpotrzebniejszych przedmiotów znalazły się karma (mokra i sucha), witaminy, środki higieniczne, legowiska, koce (polarowe), podkłady higieniczne, zabawki, smycze, obroże, szelki, miski, żwirek dla kotów, budki gąbkowe, smakołyki dla psów i kotów oraz wszystkie inne przydatne zwierzętom akcesoria.

Kierownicy schroniska podkreślają jednak, że potrzeby schroniska to nie tylko wysokogatunkowa żywność dla podopiecznych, ale również wszelkie sprzęty i materiały niezbędne do prawidłowej opieki nad podopiecznymi jak preparaty zabezpieczające na kleszcze czy środki czystości (płyny do mycia szyb, podłóg), a nawet artykuły biurowe.

Wolontariusze apelują, aby dary nie były zniszczone i nie posiadały znacznych śladów użytkowania, a produkty do spożycia posiadały ważny termin przydatności.

Podczas zbiórki, w zamian za okazane czterołapom wsparcie, pierwszych 500 darczyńców otrzyma nagrodę w postaci vouchera na kawę w sieci kawiarni Green CAFFE NERO, zaś firma PsiBufet.pl przekaże dla darczyńców kupon rabatowy na produkty PsiBufet.pl. Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie minimum (do wyboru):

·      1 dużego koca,

·      1 kg karmy suchej lub mokrej,

·      1 podkładu higienicznego,

·      2 mniejszych zabawek lub 1 dużej,

·      1 legowiska,

·      1 smyczy,

·      1 obroży,

·      1 budki gąbkowej,

·      1 żwirku 10 l,

·      1 kg smakołyków dla psów i kotów.

Warto pamiętać, że wszystkie zebrane rzeczy mają poprawić los czworonogów, więc każdy, kto może sobie na to pozwolić, może przekazać więcej karmy czy innych artykułów. W czasie zbiórki organizatorzy przewidzieli również atrakcje dla najmłodszych darczyńców m.in. animacje dla dzieci, malowanki, kreatywne zabawy muzyczno-ruchowe oraz prelekcje i konkursy z nagrodami na temat opieki nad zwierzętami.

Zbiórka prowadzona będzie w centrum handlowym Promenada, od 12.00 do 18.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl