Lena Lighting z certyfikatem Polskich Kolei Państwowych


Lena Lighting z certyfikatem Polskich Kolei Państwowych
2024-02-27
Lampy Lena Lighting – Tiara LED - otrzymały certyfikację Polskich Kolei Państwowych w zakresie innowacyjności, bezpieczeństwa eksploatacji oraz wymagań technicznych objętych normą let-122. To bardzo ważny certyfikat, który uprawnia markę do zaopatrywania przyszłych działań modernizacyjnych PKP.

Koleje Państwowe stawiają na innowacyjne rozwiązania w obszarze infrastruktury. Dlatego przetestowano oprawy drogowe Tiara LED od Lena Lighting, oferujące wysoką efektywność świetlną. Lampy zapewniającą optymalne oświetlenie przestrzeni, przy minimalnym poborze energii elektrycznej. To niezwykle istotny aspekt procesów modernizacyjnych prowadzonych przez polską spółkę, który przekłada się na jej zrównoważony rozwój.

Norma let-122 precyzyjnie określa wymogi dotyczące oświetlenia stosowanego w infrastrukturze kolejowej. Roczne obserwacje oraz testy zainstalowanych opraw Tiara LED przyniosły potwierdzenie, że spełniają one wszystkie warunki zawarte w dokumencie.

- Jest nam niezmiernie miło, że nasze lampy spełniają restrykcyjne wymogi Polskich Kolei Państwowych. Tiara LED to oprawy, które gwarantują niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, a także odporność na udary mechaniczne (IK09), co przekłada się na ich trwałość oraz niską awaryjność. A te są szczególnie ważne w miejscach wzmożonego ruchu, takich jak infrastruktura kolejowa: dworce, perony. Unikalna konstrukcja zapewnia natomiast bardzo łatwy, beznarzędziowy dostęp pod obudowę, dzięki czemu ewentualna wymiana komponentów jest niezwykle szybka. Zawsze kładziemy nacisk na normy jakościowe oraz środowiskowe, tym bardziej cieszy, że nasze lampy odpowiadają także wymogom PKP. – mówi Michał Macewicz, Dyrektor Sprzedaży ds. opraw ulicznych i drogowych.

Dzięki uzyskanemu certyfikatowi, Lena Lighting może stać się stabilnym dostawcą wysokiej jakości produktów oświetleniowych w kolejnych procesach modernizacyjnych przeprowadzanych przez PKP.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl