Marka HONOR zdobyła łącznie 45 nagród podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie


Marka HONOR zdobyła łącznie 45 nagród podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie
2024-02-29
Globalna marka technologiczna HONOR zaprezentowała na targach MWC nową strategię skupiającą się na sztucznej inteligencji. Ogłoszono też globalną premierę smartfona HONOR Magic6 Pro oraz laptopa HONOR MagicBook Pro 16. Dzięki interfejsowi opartemu na intencjach użytkownika.

Podczas tegorocznego MWC media przyznały firmie HONOR łącznie 45 nagród. Portal Android Headlines przyznał smartfonowi HONOR Magic6 Pro tytuł „Best of MWC 2024”dodając, że „HONOR Magic6 Pro jest krokiem naprzód względem swojego poprzednika i nie tylko oferuje świetny system aparatów, ale także błyszczy w innych aspektach". Android Police uznało, że „Magic6 Pro znacznie ulepszył swoje podzespoły, przeskakując konkurencję w niektórych, kluczowych obszarach". Portal technologiczny CNET również skomentował premierę zaznaczając, że „Magic6 Pro jest jednym z najbardziej atrakcyjnych flagowców z Androidem, który ukazał się w tym roku". O nowym smartfonie wypowiedział się też znany magazyn modowy GQ Spain: „Linia Magic Pro od firmy HONOR jest najbardziej prestiżową serią smartfonów HONOR, która oferuje najlepsze podzespoły i oprogramowanie".

 

Jako pierwszy laptop firmy HONOR wyposażony w sztuczną inteligencję, HONOR MagicBook Pro 16 został zaprezentowany na targach MWC, zdobywając uznanie światowych mediów. Mashable umieściło urządzenie w rankingu „Najlepsze laptopy na MWC 2024". Android Authority nagrodziło HONOR MagicBook Pro 16 tytułem „Best of MWC 2024”dodając, że „HONOR MagicBook 16 Pro to potężny laptop zaprojektowany z myślą o erze sztucznej inteligencji". Trusted Reviews również przyznało wyróżnienie „Best in Show" pisząc, że „funkcje takie jak inteligentne wyszukiwanie obrazów, podsumowywanie i rozumienie tekstów, napisy generowane dzięki AI czy Magic Text pokazują jak sztuczna inteligencja, może pomóc odciążyć użytkownika w przyszłości".

 

PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR również został doceniony przez światowe media pod względem designu. PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR otrzymał w tym roku prestiżową nagrodę branżową "GLOMO Best in Show", która jest przyznawana najlepszym prezentowanym produktom. Międzynarodowy magazyn modowy COSMOPOLITAN uwzględnił składanego smartfona w swoim redakcyjnym poradniku na London Fashion Week, mówiąc, że „Porsche Design HONOR Magic V2 RSR był totalnym przełomem".

 

Więcej informacji na temat nowych urządzeń można znaleźć na stronie: www.hihonor.com.   


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

krzbrodo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl