Miłość ukryta w wyjątkowych napojach – poznaj walentynkową propozycję od Starbucks!


2024-02-14
W ten najbardziej romantyczny dzień roku, w Starbucks czeka na wszystkich prawdziwa miłość od pierwszego łyku! Singiel czy w parze, nikt nie oprze się limitowanej walentynkowej ofercie, która rozgrzeje serca. A dodatkowo dla Gości kawiarni, do wyczerpania zapasów, marka przygotowała prezent!

Do zakochania jeden łyk…

Z okazji zbliżających się Walentynek, Starbucks przygotował dla swoich Gości wyjątkową propozycję i dzieli się miłością z pomocą limitowanego napoju Golden Caramel White Chocolate Frappuccino® blended beverage! Pyszny karmelowy sos i biała czekolada, zblendowane z zimnym mlekiem oraz kostkami lodu. Udekorowany bitą śmietaną i karmelową polewą, wygląda naprawdę kusząco! Wystarczy chwila, by całkiem stracić dla niego głowę!

Ale uwaga! Limitowana oferta Golden Caramel White Chocolate Frappucino® blended beverage dostępna będzie do wyczerpania zapasów, więc koniecznie trzeba się pospieszyć nim będzie za późno! Aby jednak dłużej cieszyć się okresem miłosnych uniesień, wciąż można też zamówić Golden Caramel White Hot Chocolate - rozgrzewającą czekoladę, która sprawi, że rozpłyniesz się w świecie marzeń, pomimo wciąż chłodnych, zimowych wieczorów. 

W Starbucks dążymy do tego, by każda wizyta w kawiarni marki była wyjątkowym momentem dla naszych Gości. Choć w lutym za oknem jest jeszcze trochę szaro, to właśnie Dzień Zakochanych i wszechobecna czerwień serc dają nam okazję do rozjaśnienia ponurej pogody i dzielenia się miłością z naszymi sympatykami. W tym sezonie celebrować wyjątkowe momenty będziemy z Golden Caramel White Chocolate Frappuccino® blended beverage - mówi Paula Chudzińska, Brand Manager Starbucks Polska. 

…i własny walentynkowy kubek

Ale gorąca czekolada oraz nowe Frappuccino® blended beverage to jeszcze nie koniec walentynkowych niespodzianek od Starbucks! Na wszystkich, którzy w dniach 14-15.02. odwiedzą kawiarnię Starbucks i wybiorą jeden z sezonowych napojów Golden Carmel White Chocolate (w wersji gorącej czekolady lub Frappuccino® blended beverage) czeka miła niespodzianka – kubek wielokrotnego użytku, Reusable Cup, w prezencie - to oferta, której nie możesz przegapić!

Dodatkowo warto pamiętać, że z własnym kubkiem w Starbucks zawsze można skorzystać ze zniżki – 1 zł na każdy z dostępnych w kawiarni napojów. 

Odwiedź Starbucks już dziś i poczuj smak miłości już od pierwszego łyku!

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KD

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl