Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – zalety baterii podtynkowych Verso firmy Invena


Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – zalety baterii podtynkowych Verso firmy Invena
2016-10-21
Części zewnętrzne zredukowane zostały do minimum, podczas gdy trwały, solidny mechanizm jest ukryty w ścianie. Możliwość doboru różnych elementów pozwala natomiast na dopasowanie baterii do indywidualnych potrzeb i koncepcji aranżacyjnej wnętrza.

A mowa tu o prostej, eleganckiej serii Verso firmy Invena, która w wersji podtynkowej zyskała jeszcze bardziej designerski charakter.

Baterie podtynkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród projektantów i inwestorów. Doceniają oni w pierwszej kolejności nowoczesny, minimalistyczny design takiej armatury. Walory estetyczne to jednak nie wszystko. Zabierają one również mniej miejsca, dzięki czemu stanowią świetne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Baterie podtynkowe są też łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Składowe systemu

Systemy podtynkowe składają się z dwóch części. Moduł podtynkowy, który dostarcza wodę, umieszcza się w otworze w ścianie jeszcze przed jej wykończeniem. W ten sposób cała część „techniczna” baterii jest niewidoczna. Na zewnątrz, już po położeniu glazury lub innej okładziny, montuje się jedynie ozdobną rozetę, która pełni rolę osłony, oraz elementy sterujące, czyli uchwyty lub kurki do regulacji temperatury i strumienia. Co ważne, części, z których wypływa woda, a więc wylewka, deszczownia, słuchawka prysznicowa itp., są oddzielone od pokręteł i mogą być umieszczane w oddaleniu od nich, co ułatwia ich indywidualne dobieranie i rozmieszczanie w łazience. Pamiętać jednak należy, że różni producenci mają odmienne systemy, powinno się więc zawsze kompletować zestaw z produktów jednej marki.  W kolekcji Verso firmy Invena, takie elementy można dobrać w ramach jednej serii.

Łazienkowa armatura na wiele sposobów 

Verso to dobrze znana i lubiana seria armatury firmy Invena. Jej prosty, elegancki design cieszy się dużą popularnością i jest tak uniwersalny, że odnajduje się we wnętrzach o różnej stylistyce. Do licznych modeli baterii łazienkowych i kuchennych dołączyły w tym roku systemy podtynkowe. Najczęściej baterie podtynkowe stosuje się w kabinach prysznicowych, jednak w serii Verso znajdziemy także podtynkowe baterie umywalkowe.

Grupa podtynkowych produktów Verso firmy Invena składa się z kilku różnych elementów, dających duże możliwości aranżacyjne. Do wyboru mamy nie tylko modele o różnych funkcjach, ale też kształtach. Podstawą systemu jest bateria podtynkowa, dostępna zarówno w wersji jedno-, jak i dwufunkcyjnej (z przełącznikiem natrysku). Każda z nich występuje z rozetą okrągłą oraz prostokątną. Przy umywalce natomiast doskonale sprawdzi się podtynkowa bateria umywalkowa z nowoczesną, minimalistyczną wylewką.

Jakość przede wszystkim

Wybierając baterię podtynkową, należy pamiętać, że dostęp do jej mechanizmu jest trudniejszy niż w przypadku baterii ściennych. Z tego względu szczególną uwagę trzeba zwrócić nie tylko na wygląd armatury, ale także na jej jakość. Niezawodną pracę baterii Verso zapewnia solidny i trwały mieszacz ceramiczny. Szczelne połączenia i idealne dopasowanie wszystkich elementów gwarantują bezproblemowe użytkowanie baterii przez wiele lat. Ergonomiczny uchwyt pozwala w wygodny sposób regulować temperaturę i strumień wody. Podtynkowa bateria Verso będzie więc nie tylko efektowną ozdobą nowoczesnego wnętrza, ale też praktycznym urządzeniem ułatwiającym codzienne czynności.   

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.invena.pl

 

Invena S.A. od ponad 20 lat dostarcza do polskich domów funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty. Oferta firmy obejmuje armaturę łazienkową taką jak: baterie, zestawy natryskowe oraz deszczownie, brodziki i kabiny prysznicowe, a także produkty instalacyjne, przeznaczone dla profesjonalistów.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl