NoVa Park rozda upominki na zimowe chłody


NoVa Park rozda upominki na zimowe chłody
2024-02-15
Ciepłe koce, pachnące świece i stylowe szklanki marki Homla – to prezenty czekające na tych, którzy 17 lutego zrobią zakupy w NoVa Parku.

 

Gorzowskie centrum postanowiło uprzyjemnić swoim klientom zimowe dni i przygotowało dla nich poprawiające nastrój upominki.

 

Już w sobotę, 17 lutego, klienci NoVa Parku będą mieli okazję zdobyć praktyczne prezenty za zakupy. Wśród upominków marki Homla znajdą się miękkie, ciepłe i piękne koce, które pozwolą otulić się w chłodne wieczory. Nie zabraknie również pachnących świec Homla, które swoim aromatem wprowadzą do domu niezwykły nastrój. W NoVa Parku będzie można otrzymać również stylowe szklanki Homla z podwójnymi ściankami, idealne do kawy, herbaty czy gorącej czekolady.

 

Zdobycie prezentów w NoVa Parku będzie bardzo proste. Wystarczy 17 lutego od godziny 9.00 do 17.59 zrobić zakupy za co najmniej 200 zł  na maksymalnie 2 paragonach i zarejestrować je w Punkcie Obsługi Akcji. Pojawi się on na poziomie 0, w pobliżu windy panoramicznej, będzie tam można znaleźć również regulamin promocji.

 

Warto wybrać się na zakupy do NoVa Parku i przy okazji zdobyć prezenty, które uprzyjemnią chłodne i pochmurne dni. Z otulającym kocem, pachnącą świecą lub kubkiem gorącej herbaty zdecydowanie łatwiej będzie czekać na wiosnę.
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl