Nowy i jeszcze większy salon Kodano Optyk w CH Focus


2024-02-29
Nowy i jeszcze większy salon Kodano Optyk w CH Focus

Już w ten weekend w nowej odsłonie zaprezentuje się klientom bydgoskiej galerii salon Kodano Optyk Megastore. Marka nie tylko zdecydowała się znacznie powiększyć swój lokal, ale także przenieść się do  nowej lokalizacji. To  pozwoliło jej na rozszerzenie oferowanego asortymentu i uatrakcyjnienie strefy ekspozycji. Otwarcie nowego salonu w CH Focus, a zarazem największego punktu tej sieci w regionie kujawsko-pomorskim, zaplanowano na 29 lutego.

 

Lokal należący do popularnej sieci Kodano Optyk właśnie przeszedł gruntowną metamorfozę. Dzięki temu klienci galerii zyskają przestronny salon o łącznej powierzchni 130 mkw. (powiększony o 50 mkw.), zapewniający atrakcyjny i przejrzysty sposób prezentacji bogatego asortymentu marki. Ponadto znajdują się w nim także stanowiska do badania wzroku i konsultacji optycznej. Duża powierzchnia i rozbudowana oferta produktowa (ponad 1000 opraw) czynią go lokalem w formacie megastore. Nowoczesny i większy salon Kodano Optyk po przeprowadzce nadal mieści się na parterze galerii, obok salonu iDream.

 

Tak jak wcześniej klienci mogą skorzystać w nim z szerokiego wyboru okularów przeciwsłonecznych, korekcyjnych i soczewek kontaktowych. W stałej ofercie sieci znajdują się znane i cenione marki okularów, takie jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Michael Kors, Loretto i wiele innych w atrakcyjnych cenach. Salon oferuje również najwyższej jakości badanie wzroku. Doradcy na miejscu pomogą dobrać okulary do każdego typu twarzy, wieku czy gustu.

 

Salony Kodano to profesjonalny Optyk zapewniający najwyższą jakość produktów i liczne okazje cenowe. Aktualnie, w bydgoskim salonie, można skorzystać z wyjątkowej oferty - w ramach zakupu kompletnych okularów korekcyjnych wszystkie oprawki okularowe są za 1 zł.

 

Metamorfoza lokalu Kodano Optyk Megastore na pewno ucieszy klientów, którzy przyzwyczaili się do obecności marki w  Focusie i często korzystają z jej oferty produktów optycznych i akcesoriów. Salon zaprojektowany został zgodnie z obowiązującymi trendami. Po remoncie zyskał nowoczesny, jasny wygląd oraz funkcjonalny układ mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy i dodaje Nasze centrum handlowe to jedno z najbardziej interesujących miejsc spotkań oraz zakupów w Bydgoszczy. Otwarcie powiększonego Kodano Optyk Megastore świadczy o zaufaniu najemcy w biznesowych relacjach do nas jako partnera i dostrzeżeniu przez niego potencjału rozwoju naszego obiektu, a także dowodzi atrakcyjności centrum handlowego Focus.

  Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl.  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl