Nowy Rynek rozdaje prezenty w ramach akcji „Skok na stok”


Nowy Rynek rozdaje prezenty w ramach akcji „Skok na stok”
2024-02-06
Już w sobotę, 10 lutego w Nowym Rynku odbędzie się akcja „Skok na stok”. Klienci galerii będą mieli okazję otrzymać gadżety polskiej, znanej marki „Pan tu nie stał”. Designerskie, oryginalne czapki i skarpetki, przydadzą się nie tylko podczas szaleństwa na stoku, ale w czasie zimowych chłodów.

Sezon na narty i korzystanie z uroków zimy trwa w najlepsze. Dlatego z tej okazji Nowy Rynek organizuje specjalną akcję „Skok na stok”, w której rozdawać będzie wyjątkowe podarunki.

Każdy, kto odwiedzi galerię w sobotę, 10 lutego będzie miał okazję otrzymać w prezencie zimowe akcesoria w postaci czapek i skarpetek od „Pan tu nie stał”.

Firma, za którą stoi polskie małżeństwo, oferuje oryginalną odzież oraz akcesoria inspirowane kulturą i projektowaniem lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Marka zdobyła popularność i uznanie dzięki śmiałemu i ironicznemu podejściu do tworzenia swoich kolekcji. Produkty z logo „Pan tu nie stał” charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, kreatywnością i humorem.

„Bardzo lubimy i cenimy polskie brandy z pasją. Cieszymy się, że w ramach akcji możemy podarować naszym klientom jakościowe i nietuzinkowe elementy garderoby, produkcji tej rodzimej, fantastycznej marki. Czapki i skarpetki, które przygotowaliśmy, ozdobione są przykuwającymi uwagę motywami i zabawnym hasłami. Będą one doskonałym elementem zimowej stylizacji, a także pomysłem na nietuzinkowy upominek dla bliskiej osoby” – mówi Ewa Hiller, dyrektor galerii Nowy Rynek.

Prezenty od Nowego Rynku czekają na osoby, które w dniu trwania akcji „Skok na stok” zrobią w sklepach galerii zakupy i zarejestrują się lub okażą przynależność do programu lojalnościowego Nowy Rynek Bonus Club. Robiąc zakupy za kwotę minimum 150 zł, na maksymalnie trzech paragonach, można będzie otrzymać parę designerskich skarpetek, zaś za zakupy za minimum 250 zł, na maksymalnie trzech paragonach, przewidziane są oryginalne czapki od „Pan tu nie stał”.

Nagrody wydawane będą w godzinach 12.00–19.00, na stoisku promocyjnym, zlokalizowanym na poziomie +1 galerii, obok lokalu fryzjerskiego STUDIO D6. Pełen regulamin akcji znaleźć można na stronie Nowego Rynku.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl