Oaza luksusowego wypoczynku – już wkrótce otwarcie prestiżowych Term Karkonosze Resort & Spa


2024-02-19
U stóp Karkonoszy powstaje nowy, unikalny kompleks hotelowo-wypoczynkowy ze SPA i wodami termalnymi. Luksusowy obiekt Termy Karkonosze Resort & Spa, architektoniczny majstersztyk, jest najnowszą inwestycją HSP Management.

Termy Karkonosze Resort & Spa to imponujący kompleks o 265 pokojach hotelowych i apartamentach, zlokalizowany pomiędzy Szklarską Porębą, a Karpaczem. Położony jest w miejscowości Staniszów – 9 km od Jeleniej Góry. Umiejscowienie w otoczeniu malowniczych gór pozwala Gościom na korzystanie z atrakcji pobliskich kurortów oraz szlaków górskich, jednocześnie zapewniając możliwość prawdziwego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, zgodnie z ideą slow life. 

- Na lokalizację naszej inwestycji wybraliśmy tereny Kotliny Jeleniogórskiej, bogate we wspaniałą naturę i piękne widoki. Dodatkowym atutem Staniszowa, gdzie powstają Termy Karkonosze, jest bliskość Karkonoszy oraz znanych górskich kurortów Karpacza i  Szklarskiej Poręby. - opowiada Paweł Witkiewicz, Członek Zarządu kompleksu.

Misją HSP Management jest kultywowanie tradycji hotelarskich poprzez dostarczanie Gościom wyjątkowego serwisu, a także niezapomnianych wrażeń z pobytu w pięknych polskich lokalizacjach. Odpowiadając na potrzeby naszych Gości, poszerzamy naszą grupę hotelową o kolejne urokliwe miejsce. Goście, którzy doświadczyli naszej gościnności w Pieninach, będą mogli odpocząć również w Karkonoszach, mając gwarancję jakości obsługi, kuchni, produktów i designu. – mówi Grzegorz Gacek, Członek Zarządu kompleksu i Prezes Zarządu HSP Management. 

Nowy wymiar SPA

Imponujący projekt architektoniczny o powierzchni 3 500 m2 lustra wody to prawdziwe zanurzenie się w świecie SPA. Koncepcja kompleksu opiera się na filozofii Sanus Per Aquam – czerpaniu sił witalnych, ukojeniu zmysłów oraz powrocie do zdrowia poprzez wodę. Dodatkowym atutem miejsca jest obecność wód termalnych, które dzięki zawartości składników fluorkowo-krzemowym, mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Temperatura wody w basenach zewnętrznych osiągająca 28-36°C umożliwia całoroczne kąpiele termalne. 

W ramach obiektu działać będzie pięciogwiazdkowy hotel z ekskluzywnymi restauracjami, kompleksem SPA & Wellness, a także przestronnymi apartamentami, zarówno dla rodzin, jak i dla osób poszukujących intymności i spokoju w strefie kameralnej.

W Termach Karkonosze Resort & Spa będą znajdować się 3 strefy mieszkalne: rodzinna, kameralna i hotelowa. Oprócz tego: baseny, SPA ze strefą gabinetów zabiegowych, dwie restauracje, sale konferencyjne, lobby bar i klub dla dzieci. – dodaje Grzegorz Gacek. 

Strefa rodzinna, w której znajduje się 126 pokoi, zostanie otworzona przed sezonem wakacyjnym roku 2024, a część hotelowa i strefa kameralna będzie oddana do użytku do końca tego roku. Generalnym wykonawcą obiektu jest Atlas Ward, zaś całościowy projekt architektoniczny przygotowało Q2 Studio.

Ten wyjątkowy koncept hotelowo-rekreacyjny wprowadzi nową jakość wypoczynku w tej części Polski. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl