PARKSIDE kładzie kres półśrodkom: wdrażanie postanowień noworocznych w życie


2024-02-12
Początek nowego roku pozwala wielu z nas zabrać się z nową energią za zaległe prace remontowe, dlatego wspomniana marka zachęca fanów DIY do wcielania w życie swoich projektów i prezentuje trzy praktyczne narzędzia do malowania i dekorowania ścian w domowych wnętrzach.

Jak to działa:

Do odpowiedniego przygotowania powierzchni ściany idealnie sprawdzi się szlifierka do ścian i sufitów PARKSIDE PWDS 920 B2. Dzięki jej aluminiowemu trzonkowi teleskopowemu, poręczne narzędzie można wysunąć na długość do 170 cm. Umożliwia to łatwą i wygodną pracę nawet w przypadku bardzo wysokich ścianach czy sufitów. Dzięki uniwersalnemu przegubowi i sześciu różnym tarczom szlifierskim z łatwością sprosta nawet największym wyzwaniom. Dzięki dodatkowemu złączu do zewnętrznego odsysania pyłu umożliwia szybką, efektywną, a przede wszystkim czystą pracę.

Jeśli w następnym kroku planujemy zmianę ściennej tapety, zestaw stołów wielofunkcyjnych PARKSIDE sprawdzi się tu idealnie. Dzięki aż trzem oddzielnym częściom, gotowym do używania indywidualnie i w połączeniu oraz wytrzymałej, aluminiowej ramie, produkt bez problemu dopasowuje się do długości tapety. Jego praktyczne uchwyty do przenoszenia ułatwią transport, a 4-stopniowa regulacja wysokości sprawia, że majsterkowicze nie muszą się już obawiać o ból pleców po wytężonej pracy.

Przy malowaniu ścian i sufitów bardzo dobrze sprawi się 5-częściowy zestaw PARKSIDE pędzli do wszelkiego rodzaju zadań — od malowania ścian po tworzenie farbą drobnych detali. Bez względu na to, czy mówimy o  malowaniu, szlifowaniu czy tapetowaniu ścian — PARKSIDE jest idealnym partnerem do realizacji noworocznych postanowień i nadania swoim czterem ścianom zupełnie nowego, świeżego wyglądu.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl