Piękno od wewnątrz: luty w Beauty Hall w Elektrowni Powiśle


2024-02-05
Luty w Beauty Hall upłynie pod hasłem dbania o siebie.

W strefie piękna w warszawskiej Elektrowni Powiśle przez cały miesiąc będzie można brać udział w tematycznych warsztatach, pilatesie, jodze i cyklu inspirujących spotkań z ekspertami branży self-care. Końcówkę zimy rozgrzeją zajęcia high heels prowadzone przez nagradzane w Polsce i Europie tancerki, warsztaty aromaterapii, medytacja czy nauka zdrowych nawyków.

W Beauty Hall priorytetem jest nie tylko dbanie o piękno zewnętrzne, ale również troska o samych siebie. Dla tych, którzy szukają równowagi między ciałem a duszą, w  przez cały luty czekają wydarzenia skupione na self-care i rozwoju osobistym, które pozwolą zatroszczyć się o zdrowie ciała i ducha.

Po raz pierwszy w Beauty Hall odbędą się warsztaty „High Heels Vibe x Paulina Goluch”. To doskonała okazja dla zaawansowanych miłośniczek tańca na szpilkach. Prowadzące, wielokrotnie nagradzane tancerki high heels, gwarantują nie tylko nowe umiejętności taneczne, ale szereg dodatkowych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w dwóch terminach: 4 lutego w godzinach 13:00-19:00 (13:00-15:00 Karolina Grabowska High Heels, 15:15-17:15 Michalina Lamprecht High Heels i 17:30-19:00 Paulina Gajewska Commercial) oraz 10 lutego w godzinach 11:00-14:30. Podczas drugiej edycji uczestniczki będą mogły wziąć udział w warsztatach makijażu (godz. 11:00-12:00), a następnie warsztatach tanecznych dla początkujących (12:00-14:30). Uczestniczki obydwu wydarzeń otrzymają pakiet niespodzianek, w tym vouchery do Beauty Hall, Food Hall i klubu Gatsby, a także upominki od Beauty Skin. Warsztaty są płatne, ale obiecują niezapomniane doznania.

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośniczek i miłośników warsztatów rozwojowych. W dniach 6, 13 oraz 20 lutego w godz. 18:00-20:00 odbędzie się cykl bezpłatnych spotkań „NAWYKOWNIA. Jak w zdrowy i kreatywny sposób wyrobić nowe nawyki. Z miłości do siebie i do ciała”. Podczas bezpłatnych zajęć uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się, czym jest nawyk i jaka jest jego istota, poznają tajemnice plastyczności mózgu i jej wpływu na wyrobienie nowych nawyków, poznają rolę tożsamości, otoczenia i motywacji w nawykach, a także dostaną wskazówki dotyczące użytecznych sposobów wyrabiania nawyków. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Drugi czwartek lutego (8 lutego) to gratka dla miłośników zapachów. Podczas warsztatów z aromaterapii z marką Alba1913 będzie można oddać się relaksowi i poznać tajniki wpływu zapachu na dobre samopoczucie. Warsztaty upłyną pod hasłem „Zima”, ale rozgrzeją każdego.

Wyjątkowo radośnie zapowiada się 14 lutego. W dniu zakochanych będzie można zakochać się… w czworonogach. W godzinach 17:00-20:00 odbędą się trzy sesje jogi, organizowanej przez Paw Yoga, który jest pierwszym konceptem jogi z pieskami w Polsce. Joginkom i joginom będą towarzyszyć szczeniaki z hodowli zrzeszonych w Związku Kynologicznym w Polsce, które przechodzą proces socjalizacji. Zajęcia upłyną w iście walentynkowej atmosferze z konkursem walentynkowym w tle.

Dla fanek pilatesu przygotowano wyjątkowe wydarzenie we współpracy z RituArt i Ireną Melcer. Znane studio po raz kolejny połączy siły z aktorką, która jest również instruktorką pilatesu. Ćwiczeniom będzie towarzyszyć medytacja, sprzyjająca wyciszeniu i dobrostanowi. W trakcie wydarzenia odbędzie się również warsztat „Dobrego snu”, w ramach którego będzie można sprawdzić korzyści kołder obciążeniowych marki Plantule. To świetna okazja dla tych, którzy chcą połączyć ruch fizyczny z artystycznym podejściem do dbania o swoje ciało. Wydarzenie odbędzie się 18 lutego w godz. 11:00-15:00 i przewidziano na nie szereg atrakcji i niespodzianek.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w przestrzeni Beauty Hall, w tym w lofcie na poziomie +3 oraz strefie Juicy & Bubbles. Szczegóły można znaleźć na facebookowym i instagramowym profilu Beauty Hall Elektrownia Powiśle.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl