REGENERACJA W KOMORZE NORMOBARYCZNEJ TAJNĄ BRONIĄ ZAWODOWYCH SPORTOWCÓW


REGENERACJA W KOMORZE NORMOBARYCZNEJ TAJNĄ BRONIĄ ZAWODOWYCH SPORTOWCÓW
2020-07-21
Sportowcy, aby zachować odpowiednią formę spędzają całe dnie na treningach. Dbają też przy tym o dietę, aby dostarczyć swojemu organizmowi wszystkie niezbędne dla niego składniki odżywcze. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego jak ważna dla sportowców jest regeneracja dzięki której mogą w pełni wykorzystywać swoje możliwości. Jeszcze mniej osób natomiast zdaje sobie sprawę jak odpowiednie dotlenienie przyśpiesza proces regeneracji. Coraz częściej więc, atleci w celu poprawienia swoich wyników korzystają z dobrodziejstw normobarii, bezinwazyjnej tlenoterapii.

Słaba regeneracja to nieefektywny trening

Profesjonalni sportowcy świetnie zdają sobie sprawę z faktu, który często omijany jest w rozmowach o zdrowym trybie życia. Mianowicie jak ważna w zachowaniu i poprawianiu kondycji i samopoczucia jest odpowiednia regeneracja. Odpoczywając, ładujemy baterie, dzięki czemu poprawia się jakość naszego treningu, a im lepsze treningi tym lepsze wyniki. Dlatego też coraz więcej sportowców inwestuje w regenerację. Komory normobaryczne grupy Ekonstal gwarantują użytkownikowi dużo szybszą regenerację zwiększając absorbcję tlenu w komórkach organizmu. Sesja w komorze normobarycznej wspomaga wydolność i wspiera walkę o coraz to lepsze sportowe wyniki.

Działanie oparte na tlenoterapii

Komory normobaryczne wyprodukowane przez grupę Ekonstal to technologia na najwyższym światowym poziomie. Zaprojektowane przez wykwalifikowanych inżynierów, dzięki panującej w ich wnętrzach jedynej w swoim rodzaju atmosferze, są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zadbać o odpowiednie dotlenienie swojego organizmu, ponieważ ich działanie opiera się w głównej mierze na tlenoterapii, metodzie niezwykle chwalonej przez osoby związane ze sportem oraz lekarzy. Ci drudzy coraz częściej zalecają skorzystanie z zalet normobarii, aby poprawić jakość swojego zdrowia.


Korzyści dla zdrowia

Jednak komory normobaryczne grupy Ekonstal to nie tylko gwarancja odpowiedniego dotlenienia organizmu. To przede wszystkim cała paleta korzyści dla zdrowia zarówno wyczynowych sportowców jak i dbających o siebie osób. Oprócz zwiększonej dwukrotnie (w porównaniu z atmosferą na zewnątrz) ilości tlenu wewnątrz komory, zadbano również o powietrze wzbogacone w wodór. - komentuje Piotr Chrzanowski, przedstawiciel grupy Ekonstal polskiego producenta bezpiecznych i certyfikowanych komór normobarycznych. Te czynniki, jak zapewniają lekarze, przyspieszają regenerację organizmu po wysiłku fizycznym i ogólnie wpływają na poprawę zdrowia. Wszystko to, a także podwyższona zawartość dwutlenku węgla znakomicie wpływa na poprawę wydolności organizmu, metabolizm, redukcję tkanki tłuszczowej, a także w końcu pomaga w leczeniu kontuzji. Normobaria daje niepodważalne i ciężko w inny sposób osiągalne korzyści dla zdrowia.

Kluczem w normobarii jest korzystanie z bezpiecznych, sprawdzonych i certyfikowanych urządzeń. Producentem w pełni wyposażonych i certyfikowanych komór normobarycznych jest w Polsce grupa Ekonstal. Zadbać o zdrowie i smukła sylwetke możemy w komorach: Normobaric w Łodzi, Normobarica w Dąbrowie Górniczej, Lifechamber we Wrocławiu, Normobarica Górki w Wiślicy, Normobaria w Pionkach, Normobaric Room w Osielsku, Normobaria Busko w Busku Zdroju, Normolife w Konstancinie-Jeziorna, Normobaric Clinic w Gdańsku i Normobaric life w Wysokiem (niedaleko Lublina). Wszystkie wymienione komory posiadają też znak CE, co oznacza, że spełniają wszystkie wymogi pod względem jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo technologie produkcyjne zbiorników produkowanych przez Ekonstal oparte są na wieloletnim doświadczeniu i kompetencji pracowników uczestniczących w procesie produkcyjnym i są gwarantem najwyższej jakości produkowanych komór normobarycznych.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl