SANPLAST SA Diamentem Forbesa 2024


2024-02-05
SANPLAST SA znalazł się na liście Diamentów Forbesa. Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie. Wyróżnienie to jest uhonorowaniem wielu lat, ciężkiej, wytężonej pracy wielu osób oraz odważnych i trafnych decyzji.

Diamenty Forbesa to zestawienie, które rokrocznie przygotowywane jest przez miesięcznik Forbes przy udziale firmy analitycznej. W rankingu znalazły się firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększyły swoją wartość. Ostatecznie Diamentami Forbesa 2024 zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

 

Wyróżnienie, jakim są Diamenty Forbesa pokazuje, że decyzje biznesowe, podejmowane w ostatnich latach, były słuszne. W tych niełatwych dla biznesu czasach nadal byliśmy elastyczni i wiarygodni. Diament Forbesa są także kolejnym potwierdzeniem tego, jak solidnym partnerem biznesowym jesteśmy. Obecność w zestawieniu to dla nas ogromna odpowiedzialność w szerokim znaczeniu tego slowa. Kontynuujemy zatem obraną strategię, aby w dalszym ciągu dostarczać najwyższej jakości produkty zapewniające ”Czystą przyjemność kąpieli”: - komentuje Robert Dziak – Prezes Zarządu Sanplast SA.

 

Diamenty Forbesa to ranking czysto matematyczny, który został został przygotowany na podstawie sprawozdań finansowych, złożonych do KRS lub bezpośrednio do Dun & Bradstreet Poland. Nagrodzone firmy podzielone zostały na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł, średnie z przychodem od 50 do 250 mln zł, duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł. SANPLAST SA znalazła się w środkowej kategorii.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl