Soudal sponsorem drużyny kolarskiej Soudal Quick-Step


Soudal sponsorem drużyny kolarskiej Soudal Quick-Step
2023-02-02
Soudal połączył siły z marką Quick-Step i rozpoczął współpracę sponsorską z belgijskim profesjonalnym zespołem kolarskim Quick-Step Alpha Vinyl Team, który zmienił nazwę na Soudal Quick-Step.

Firma Soudal, światowy lider rynku chemii budowlanej, związana jest z zawodowym kolarstwem od wielu lat. Od początku tego roku wspiera w charakterze sponsora tytularnego drużynę Soudal Quick-Step (wcześniej: Quick-Step Alpha Vinyl Team), dołączając tym samym do marki Quick-Step, która należy do jednego z największych na świecie producentów podłóg – firmy Unilin. Zarówno Soudal, jak i Unilin wywodzą się z Belgi, gdzie kolarstwo traktowane jest jak sport narodowy. „Z radością witamy firmę Soudal w zespole. Współpraca ta oznacza dla drużyny wieloletnią stabilizację oraz możliwość realizacji długoterminowych projektów i wspólnych celów. Obaj nasi sponsorzy tytularni wspierają kolarstwo od dawna, więc dobrze rozumieją, na czym polega ten sport, a to jest naprawdę ważne, kiedy chce się coś razem budować” – podkreśla Patrick Lefevere, dyrektor generalny Soudal Quick-Step.

„Wiele wartości, które promujemy jako firma, pielęgnowanych jest również w kolarstwie, w szczególności zaś w drużynie Soudal Quick-Step. Należą do nich m.in. ambicja, wytrwałość, silne przywództwo i zespołowość. Nie możemy się już doczekać owoców, jakie w nadchodzących latach przyniesie nasza współpraca z drużyną Patricka” – mówi Dirk Coorevits, dyrektor generalny Soudal.

„Jesteśmy z tą drużyną od 20 lat. Połączenie sił z firmą Soudal jest jak otwarcie nowego rozdziału w historii, którą chcemy kontynuować z długoterminowym zaangażowaniem. Zespół Patricka i Unilin razem przesuwali granice: Unilin stał się międzynarodowym graczem w swojej branży, a zespół – jedną z najlepszych drużyn na świecie. Teraz nadszedł czas, aby dalej się rozwijać, inwestować w utalentowaną młodzież i stać się konkurencyjnymi na wszystkich polach” – dodaje Ruben Desmet, prezes Unilin Flooring.

W skład drużyny Soudal Quick-Step wchodzi 29 utalentowanych zawodników, m.in. Fabio Jakobsen, Kasper Asgreen, Julian Alaphilippe i Remco Evenepoel. W tym sezonie wystąpią oni w stroju, który został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Castelli. Pierwsze oficjalne spotkanie kolarzy z grupy Soudal Quick-Step z fanami odbyło się 6 stycznia w słynnym belgijskim parku rozrywki Plopsaland De Panne, a kilka dni temu zakończył się wyścig otwierający tegoroczny sezon kolarski - Tour Down Under.

Więcej informacji i aktualności na temat drużyny kolarskiej Soudal Quick–Step dostępnych jest na stronie - https://www.soudal-quickstepteam.com/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl