Udogodnienia dla Instalatorów - w jakie urządzenia warto zainwestować?


2024-02-27
Wraz z zapotrzebowaniem na efektywne systemy grzewcze, rośnie również potrzeba innowacyjnych rozwiązań ułatwiających pracę instalatorom. Zapewniają efektywność i oszczędność energii oraz zwiększają szybkość, precyzję i niezawodność procesu instalacji.

Nieodpowiednio zainstalowany system grzewczy może prowadzić do szeregu problemów, które nie tylko mogą być uciążliwe dla użytkowników, ale również generować dodatkowe koszty związane z naprawami i utrzymaniem. Warto więc nie tylko poszukać certyfikowanego instalatora, ale również - zainwestować w urządzenia, które usprawniają pracę pozostałych części układu grzewczego, pozwalają na ich montaż w trudnych warunkach, a także pozwalają uniknąć błędów w trakcie instalacji. Oto rozwiązania, które warto znać.

T-BOX

T-BOX to moduł hydrauliczny przeznaczony do współpracy z pompami ciepła powietrze-woda typu monoblok.  Wszystkie niezbędne komponenty znajdują się w eleganckiej i odpornej na korozję obudowie. Dzięki kompaktowym wymiarom, można z powodzeniem montować go nawet w niewielkich pomieszczeniach.  Liczne zabezpieczenia gwarantują spokój, a najwyższej klasy podzespoły – żywotność produktu. T-BOX jest dostępny w kilku konfiguracjach, dzięki czemu można go dopasować do wymagań niemal każdej instalacji. T-BOX skraca czas montażu pompy ciepła, a jego konstrukcja jest przyjazna dla instalatora poprzez łatwy dostęp do wszystkich podzespołów (z przodu urządzenia).

T-BLOCK

T-BLOCK zaprojektowany do współpracy z pompą ciepła monoblok to kompaktowe rozwiązanie ułatwiające podłączenie do instalacji c.o. poprzez zminimalizowanie koniecznych do wykonania prac montażowych. Dodatkową zaletą jest wysokowydajny zasobnik ciepłej wody o pojemności 182 litrów. Umieszczenie komponentów w eleganckiej obudowie sprawia, że urządzenie idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Wersja PRO zawiera dodatkowo licznik energii elektrycznej oraz przepływomierz, które są kompatybilne z HP Multi.

Więcej: https://www.termet.com.pl/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jagoda Mówińska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl