W Centrum Janki odkryją tajniki Sztucznej Inteligencji


W Centrum Janki odkryją tajniki Sztucznej Inteligencji
2024-02-26
Jak tworzyć treści z wykorzystaniem ChatGPT i w jak budować silną markę osobistą przy pomocy AI – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów w Centrum Janki.

Już 29 lutego i 19 marca w nowo otwartej strefie coworkingowej - Przestrzeni dla Biznesu - poprowadzą je branżowi specjaliści.

 

Centrum Janki wyszło naprzeciw potrzebom osób spragnionych wiedzy na temat Sztucznej Inteligencji. Galeria zorganizowała dla nich bezpłatne warsztaty w Przestrzeni dla Biznesu, czyli niedawno otwartej strefie coworkingowej. Pełne wartościowych informacji spotkania odbędą się 29 lutego oraz 19 marca.

 

W czwartek, 29 lutego, w Centrum Janki odbędą się „Warsztaty tworzenia treści
z wykorzystaniem ChatGPT”. Poprowadzi je Jakub Chojnacki, specjalista z zakresu AI, uczenia maszynowego oraz oprogramowania, pracujący z takimi narzędziami jak Python, PyTorch, C++ oraz loT. Warsztaty odbędą się o godzinie 10.00, 13.00 oraz 15.00, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć dogodny dla siebie czas. Podczas spotkania w Centrum Janki prowadzący przybliży uczestnikom możliwości zastosowania AI w codziennej pracy. Odkryje przed nimi również tajniki wykorzystania ChatGPT w tworzeniu różnorodnych treści, tak by jak najlepiej wykorzystać jego kreatywne możliwości.

 

Natomiast 19 marca w Centrum Janki będzie można dokształcić się z zakresu budowania silnej marki osobistej na portalu LinkedIn przy wsparciu AI. Prowadzący warsztaty Adrian Gamoń -  strateg marki, ekspert od social mediów i trener biznesu, wprowadzi uczestników w świat skutecznej komunikacji. Na spotkaniu dowiedzą się oni, jak krok po krok budować markę osobistą na LinkedIn, wykorzystując narzędzia Sztucznej Inteligencji.  W trakcie warsztatów
w Centrum Janki prowadzący zwróci uwagę m.in. na rodzaje treści i działanie algorytmów oraz przedstawi praktyczne rozwiązania.

 

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a zapisy odbywają się drogą mailową pod adresem chjanki@kartapodarunkowa.info.pl.

 

Warsztaty w Centrum Janki odbędą się w Przestrzeni dla Biznesu, czyli niedawno otwartej strefie coworkingowej. Ta przytulna lokalizacja z panelami pochłaniającymi dźwięk, jest idealnym miejscem do pracy i nauki. Naturalnego klimatu dodaje jej połączenie eleganckiej czerni z jasnym drewnem oraz bogata roślinność, która sprzyja koncentracji i poprawie nastroju. W Przestrzeni dla Biznesu znalazły się także szafki do bezpiecznego przechowywania swoich rzeczy, wygodne krzesła, fotele i stoły z hokerami. Zadbano również o prywatność rozmów telefonicznych, którą można zachować dzięki budkom akustycznym. Komfortowej atmosfery dodają również ekspozycje najemców Centrum Janki, zaprojektowane tak, by naturalnie wpisywały się w pomieszczenie. Strefa coworkingowa pomieści jednocześnie ok. 30 osób i jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących zdalnie, prowadzących własne biznesy oraz uczniów i studentów. Naprzeciwko znajduje się strefa restauracyjna, więc w każdej chwili można wyjść coś zjeść i wrócić do swoich zadań w strefie coworkingowej.

 

Bezpłatne warsztaty z zastosowania Sztucznej Inteligencji w Centrum Janki będą świetną opcją dla wszystkich tych, którzy poszukują informacji w tym zakresie. Prowadzący je eksperci nie tylko podzielą się cenną wiedzą, ale również przedstawią praktyczne rozwiązania dla każdego biznesu. Zdecydowanie warto zapisać się na nie wcześniej i nie przegapić okazji na dokształcenie się w temacie AI, która coraz szybciej przenika do naszej zawodowej codzienności.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl