Walentynkowy tydzień rusza w Nowym Rynku


Walentynkowy tydzień rusza w Nowym Rynku
2024-02-12
Weekend w hotelu SPA oraz vouchery do kwiaciarni i sklepów, na kwotę nawet 500 zł - to wszystko czeka na klientów Nowego Rynku już od 10 do 17 lutego. Z myślą o wszystkich zakochanych galeria organizuje walentynkowy tydzień, który będzie okazją do skorzystania z wielu atrakcji.

Już 10 lutego rozpocznie się tydzień walentynkowy w Nowym Rynku. Z okazji święta zakochanych w galerii odbędą się specjalne akcje i konkursy, wraz z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Fani Nowego Rynku na Facebooku będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie voucher na weekend w Hotelu Lake Hill Resort&SPA w Sosnówce. Komfortowy pobyt w Karkonoszach pozwoli spędzić romantyczny czas we dwoje z ukochaną osobą.

Walentynkowe motywy pojawią się również w samej galerii. Serce stworzone z balonów, luksusowy czerwony dywan i ogromny, podświetlony napis „LOVE” pomogą wczuć się
w miłosny klimat. Dodatkowo w galerii stanie ściana z róż, a cała dekoracja będzie idealnym tłem do romantycznych zdjęć. Robiąc fotografie w tym wyjątkowym instaspocie, koniecznie warto opublikować je na Instagramie, a następnie oznaczyć Nowy Rynek oraz polubić profil galerii. Wśród autorów opublikowanych zdjęć zostanie wyłoniona osoba, która otrzyma voucher o wartości aż 500 zł do jednego ze sklepów w centrum handlowym. Miłosna dekoracja będzie obecna w Nowym Rynku do 17 lutego.

Wśród walentynkowych zabaw nie zabraknie również konkursu na Instagramie. Jego zwycięzca zostanie nagrodzony voucherem o wartości 300 zł, do wykorzystania w jednym ze sklepów bieliźniarskich galerii: Gatta, Bieliźniarka lub Esotiq. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają natomiast vouchery na kwiaty, na kwotę kolejno 200 i 100 zł, do wykorzystania w kwiaciarni Śmigielscy. Pozwolą one na zrobienie wspaniałych prezentów sobie lub swojej drugiej połówce, by jeszcze piękniej świętować ten wyjątkowy dzień.

Walentynki w Nowym Rynku będą doskonała okazja, do tego, by celebrować święto miłości zarówno w parach, jak i w gronie przyjaciół czy innych bliskich osób. Oryginalne zdjęcia w romantycznej scenerii stanowić będą miłą pamiątkę, a różne tematyczne konkursy pozwolą powalczyć o niezwykle atrakcyjne nagrody.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl