Wnętrza z artystyczną nutą


Wnętrza z artystyczną nutą
2024-02-19
Wnętrza, w których obecna jest sztuka, hipnotyzują wdziękiem i wyrafinowanym smakiem. To ona pozwala wznieść wystrój wnętrza na wyższy poziom i wykreować aranżacje, w których artystyczne zacięcie łączy się z niebanalnym designem.
Zamiłowanie mieszkańców do sztuki niejednokrotnie przejawia się w postaci rzeźb oryginalnie zdobiących wnętrze. Podkreślają one unikatowy charakter przestrzeni, świadcząc o ukształtowanym guście estetycznym właścicieli. Ceramiczna rzeźba ustawiona na czarnym stoliku kawowym w modnych organicznych kształtach wyznaczy artystyczny styl wnętrza. Abstrakcyjny obraz w beżowo-brązowych tonacjach będzie przyjemnie współgrał z kremowymi tkaninami, a całość pięknie wybrzmi na tle ściany pomalowanej farbą Dekoral Effetct 3in1 w odcieniu Szary popielaty. 

Aby podbić niebanalny, artystyczny wymiar aranżacji, można też postawić na bardziej wyrazisty kolor. Głęboki odcień Regatta stworzy zjawiskową oprawę dla dekoracji nawiązujących do nowoczesnych form sztuki. Designerskie popiersie wdzięcznie prezentuje się w scenerii niebieskich ścian pomalowanych farbą Beckers Designer Collection, stanowiąc przyciągającą wzrok ozdobę wnętrza. W połączeniu z piękną drewnianą komodą i kilkoma efektownymi dodatkami cała kompozycja wygląda niemalże jak dopracowane w każdym calu wnętrzarskie arcydzieło.  

Przykładem artystycznej finezji we wnętrzach mogą być również wzory. Wielobarwne malowidło wykonane przy pomocy farb Tikkurila Optiva w kolorach z kolekcji Tikkurila Color Now 2024 uwodzi artyzmem, niczym prawdziwe dzieło sztuki. Kolorowy wzór na całej powierzchni ściany sam w sobie jest też nieprzeciętną ozdobą wnętrza, dlatego w takiej aranżacji nie potrzeba już całej masy bibelotów. Wystarczą tylko niezbędne elementy wyposażenia i efektowne oświetlenie, które jeszcze bardziej podkreśli urok ściennej dekoracji.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl