Wyścig by Tomasz Marczyński 2023 dociera do mety


Wyścig by Tomasz Marczyński 2023 dociera do mety
2023-09-27
W najbliższy weekend (29-30 września) odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona kultowego Wyścigu by Tomasz Marczyński.

Głównym sponsorem wydarzenia jest firma Soudal – światowy lider na rynku materiałów chemii budowlanej i sponsor tytularny profesjonalnej grupy kolarskiej Soudal Quick-Step.

Po pełnych sportowych emocji i dobrej zabawy edycjach Wyścigu by Tomasz Marczyński 2023 w Skawinie, Starym Sączu oraz Rudach Raciborskich, impreza zagości 29 września w Wieliczce, a dnia następnego w Niepołomicach. Będzie to tegoroczny finał jedynej w swoim rodzaju kolarskiej przygody, która już od 6 lat dostarcza niezapomnianych wrażeń amatorom dwóch kółek.

Organizatorzy wydarzenia z Tomaszem Marczyńskim na czele przygotowali program obfitujący w wyzwania i atrakcje. W Wieliczce zawodnicy rozpoczną zmagania w Solnym Mieście o godzinie 18.18 i spróbują swoich sił na trasie liczącej 2,8 km. W Niepołomicach Wyścig wystartuje spod Zamku Królewskiego o godzinie 11:11 i pomknie w kierunku Puszczy Niepołomickiej, gdzie zaplanowano 18-kilometrowe rundy i jazdę na szutrze. Uczestnicy będą mogli ścigać się na dystansie długim (84 km – 4 rundy) lub krótkim (30 km – 1 runda). Długi dystans obejmuje segment specjalny sponsorowany przez firmę Soudal, z osobnym pomiarem czasu. Ponadto na dziedzińcu zamku w Niepołomicach odbędzie się tradycyjne BIKE SALE EXPO, podczas którego wiodące kolarskie marki zaprezentują swoją ofertę. Jak zwykle nie zabraknie też strefy kulinarnej, zawodów dla najmłodszych, konkursów z wyjątkowymi nagrodami oraz Alter Party w Krakowie.

Więcej informacji na temat Wyścigu by Tomasz Marczyński 2023 oraz warunków uczestnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy: https://wyscig.cc/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl