"Zbadaj się na zdrowie!" - bezpłatne badania i konsultacje w Galerii Bemowo


"Zbadaj się na zdrowie!" - bezpłatne badania i konsultacje w Galerii Bemowo
2024-02-21
Galeria Bemowo i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa zapraszają mieszkańców Bemowa i okolic do udziału w akcji prozdrowotnej "Zbadaj się na zdrowie!", która odbędzie się w sobotę, 24 lutego, w godzinach 10:00-18:00.

Wydarzenie to podkreśla zaangażowanie Galerii Bemowo w promowanie zdrowego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej wśród lokalnej społeczności.

 

W ramach akcji, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji z różnorodnych dziedzin medycznych. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu, bezpłatnie skonsultować się z ekspertami zdrowia i wykonać kluczowe badania profilaktyczne. Akcja skierowana jest przede wszystkim do seniorów, ale każdy – bez względu na wiek – będzie mógł wziąć udział w akcji.

 

Podczas akcji będą dostępne następujące badania:

§  Pomiar ciśnienia krwi - kluczowy w monitorowaniu i zapobieganiu chorobom serca,

§  Pomiar poziomu glukozy - pierwszy krok w wykrywaniu i zarządzaniu cukrzycą,

§  Badanie spirometryczne - ocena funkcji płuc, ważna w diagnostyce chorób układu oddechowego,

§  Test na obecność wirusa HCV - niezbędny w profilaktyce wątroby i zapobieganiu wirusowym zapaleniom wątroby.

 

Spotkania ze specjalistami:

§  Specjaliści pierwszej pomocy - naucz się, jak reagować w nagłych wypadkach,

§  Porady dotyczące samobadań - specjaliści pokażą, jak prawidłowo przeprowadzać samobadanie piersi i jąder,

§  Działania prewencyjne - demonstracja wpływu alkoholu na zdolność prowadzenia pojazdów za pomocą specjalnych alkogogli.

 

 

Dodatkowo:

§  Możliwość zostania dawcą szpiku kostnego dla Fundacji DKMS. Proces rejestracji jest szybki i prosty, otwarty dla osób w wieku 18-55 lat.

 

Atrakcje dla najmłodszych:

§  "Szpital Pluszowego Misia" - interaktywne warsztaty z medycznymi maskotkami, mające na celu zmniejszenie lęku przed wizytami lekarskimi u dzieci.

 

Wszystkie badania oraz porady będą bezpłatne. Organizatorem akcji jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa, a partnerami: Galeria Bemowo, SCOPH - Program Stały ds. Zdrowia Publicznego oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

 

Zaplanowane wydarzenie jest przykładem zaangażowania Galerii Bemowo w promowanie zdrowego stylu życia i wsparcie dla lokalnej społeczności. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji do troski o swoje zdrowie.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl