ZOWIE XL2566K 360Hz oficjalnym monitorem pierwszego w historii CS2 Major Copenhagen 2024


ZOWIE XL2566K 360Hz oficjalnym monitorem pierwszego w historii CS2 Major Copenhagen 2024
2024-02-19
W trakcie turnieju w Kopenhadze odbędzie się pierwsza w Europie prezentacja najnowszego 540Hz e-Sportowego monitora ZOWIE XL2586X.

ZOWIE, wiodąca marka profesjonalnych urządzeń peryferyjnych do gier e-sportowych, z dumą ogłasza uzyskanie tytułu „Official Monitor Partner for the PGL CS2 Major Copenhagen 2024” czyli oficjalnego partnera i dostawcy monitorów dla turnieju PGL CS2 Major Copenhagen 2024.

Współpraca ta wyznacza historyczny moment, gdyż PGL CS2 Major Copenhagen 2024 jest pierwszym majorem Counter-Strike'a organizowanym w Danii - kraju znanym z bogatego dziedzictwa e-sportowego. Jednocześnie potwierdza zaangażowanie ZOWIE w rozwój technologii e-sportowej i zaspokajanie potrzeb profesjonalnych graczy oraz entuzjastów na całym świecie.

W ramach tego strategicznego partnerstwa ZOWIE dostarcza najnowocześniejsze monitory e-Sportowe do gier FPS - XL2566K 360Hz 360 Hz z własną technologią DyAc, zapewniającą najlepszą płynność i efektywność w grze.

"Cieszy nas możliwość bycia oficjalnym partnerem monitorowym CS2 Major Copenhagen 2024" - mówi Steve Chu, prezes BenQ Europe. "Współpraca ta potwierdza nasze niezachwiane zaangażowanie w społeczność e-sportową jako wiodący twórca i dostawca sprzętu e-sportowego. Jesteśmy podekscytowani, że nasze innowacje technologiczne wspomogą to bardzo oczekiwane i ważne wydarzenie roku".

Monitory e-sportowe ZOWIE, począwszy od XL2566K po niedawno wprowadzoną serię XL-X, są precyzyjnie zaprojektowane i wykonane, z wykorzystaniem wyników prowadzonych przez BenQ badań naukowych specyficznych potrzeb i zachowań profesjonalnych graczy.

Podczas finałów, które odbędą się w dniach 28-31 marca br., po raz pierwszy w Europie, pokazane zostaną monitory XL2586X 540Hz i XL2546X 240Hz wyposażone w nowe panele Fast-TN i usprawnioną technologię DyAc™ 2 z nowym podwójnym podświetleniem. Konstrukcja ta zapewnia doskonałą klarowność i ostrość obrazu podczas szybkich ruchów na ekranie. Nowa konstrukcja kolumny zapewnia zwiększoną ergonomię regulacji, a zaktualizowana funkcja XL Setting to Share umożliwia jeszcze łatwiejsze definiowanie ustawień monitora i wygodne przenoszenie ich między monitorami innych graczy.

„Bogate dziedzictwo e-sportu w Danii sprawia, że jest ona idealnym gospodarzem dla najlepszych na świecie drużyn Counter-Strike” – zauważa Silviu Stroie, dyrektor generalny PGL. „Dzięki monitorom ZOWIE profesjonalni gracze skorzystają z zaawansowanych, innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają osiągnięcie lepszych wyników. To partnerstwo z ZOWIE poprawia ogólne warunki rywalizacji”.

CS2 Major Copenhagen 2024 zapowiada się na ekscytujący spektakl, a ZOWIE jest dumne, że odegra kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości e-sportu poprzez innowacje i doskonałość technologiczną.

Więcej informacji patrz: https://zowie.benq.eu/en-eu/index.html  

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl