Arch NEWS

Niedziela, 2020-11-15 - karta z kalendarza:

Imieniny: Alberta i Leopolda
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

"Paneuropa versus Smog" premiera komiksu

2020-11-15

Komiks „Paneuropa versus Smog” powstał z inicjatywy Komisji Europejskiej Przedstawicielstwa w Polsce. W jego realizację zaangażowali się polscy artyści – scenarzysta Tobiasz Piątkowski i rysownik Przemysław Kłosin.Komiks dostępny na https://bit.ly/3mOmIdl

więcej »

Oprogramowanie Bitdefender Mobile Security 3.3 for Android 8.0.0. zdobyło tytuł AV-Test CERTIFIED

2020-11-15

Na firmę Bitdefender spada ostatnio deszcz nagród. Niezależne laboratorium badawcze AV-Test przyznało tytuł AV- Test CERTIFIED oprogramowaniu Bitdefender Mobile Security 3.3 for Android 8.0.0. Rozwiązanie zanotowało znowu wynik idealny.

więcej »

Oprogramowanie Bitdefender znowu z tytułem TOP PRODUCT firmy AV-TEST

2020-11-15

Po raz kolejny niezależne laboratorium badawcze AV-TEST uhonorowało tytułem TOP PRODUCT oprogramowanie firmy Bitdefender Antivirus for Mac 8.1 dla komputerów domowych. I tym razem rozwiązanie zanotowało wynik prawie idealny, zdobywając 17,5 punktu na 18 możliwych.

więcej »

Oprogramowanie Bitdefender uhonorowane tytułem AV-Comparatives ADVANCED+ ***

2020-11-15

Niezależne laboratorium badawcze AV-Comparatives przyznało najwyższy tytuł AV-Comparatives ADVANCED+ *** oprogramowaniu Bitdefender Internet Security 25.0 za ochronę przed malware'em. Tym razem rozwiązanie zanotowało wynik idealny.

więcej »

Bitdefender wprowadza model usługowy MDR (Managed Detection and Response)

2020-11-15

Małe i średnie firmy coraz częściej są „ogrywane” przez hakerów. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak specjalistów, którzy potrafią szybko wykryć pojawiające się zagrożenia.

więcej »

Bitdefender - Human Risk Analytics zapobiega ludzkim błędom

2020-11-15

Firmy poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy na zabezpieczenie sieci oraz urządzeń końcowych. Niestety, zbyt rzadko uwzględniają w strategii bezpieczeństw rolę czynnika ludzkiego.

więcej »
Czas na założenie aparatu ortodontycznego

Czas na założenie aparatu ortodontycznego

2020-11-15

Na straży wad zgryzu stoi ortodonta, który na podstawie swojej wiedzy, kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia jest w stanie prawidłowo ocenić stan jamy ustnej pacjenta i dobrać odpowiednią metodę leczenia.

więcej »
Poczuj klimat prawdziwego kina w swoim domu

Poczuj klimat prawdziwego kina w swoim domu

2020-11-15

Idealny plan na weekend? #zostańwdomu i zaproś na wieczorny seans filmowy must- have popcorn HELIO, który przygotujesz w kilka minut w mikrofalówce. Gwarantujemy, że z naszymi przekąskami poczujesz klimat prawdziwego kina w swoim domu!

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Listopad 2020 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
91011121314 15
16171819202122
23242526272829
30 

Ostatnio dodane artykuły:

Apple Pie, popcorn i dekoracje – pomysły na Amerykę w domu Apple Pie, popcorn i dekoracje – pomysły na Amerykę w domu
Każda kultura ma swoje tradycje i obyczaje. Z jednych czerpiemy bardzo chętnie, przyswajając wszystko to, co wydaje się nam ciekawe. W ten sposób wprowadzamy do polskich obyczajów te zagraniczne. Szczególnie upodobaliśmy sobie Amerykę.

3 powody, dla których warto wykorzystywać ubieralne czytniki kodów kreskowych i terminale danych. 3 powody, dla których warto wykorzystywać ubieralne czytniki kodów kreskowych i terminale danych.
Świat zmienia się na naszych oczach i trzeba się do niego dostosować, zwłaszcza w biznesie. Przyjmowanie towarów, kompletacja zamówień, identyfikacja i śledzenie części czy też praca na zapleczu sklepu, wyglądają dziś inaczej niż jeszcze kilka lat temu.

Gdzie złapać oddech w środku lata? Gdzie złapać oddech w środku lata?
Najlepiej w SPA, z dala od zgiełku i pośpiechu miasta, w otoczeniu kojącej zmysły przyrody, takich jak mazowiecki kompleks hotelowo-parkowy Manor House SPA, który jest także enklawą dla dorosłych.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

200 ton karmy dla bezdomnych zwierząt od Nestlé Purina 200 ton karmy dla bezdomnych zwierząt od Nestlé Purina
Nestlé Purina podsumowuje swoje zaangażowanie na rzecz bezdomnych zwierząt w okresie pandemii. Wiodący producent zbilansowanej karmy dla zwierząt przekazał nieodpłatnie polskim schroniskom blisko 200 ton karmy.

Tajemnice i metamorfozy Meryl Streep w ARTE.tv Tajemnice i metamorfozy Meryl Streep w ARTE.tv
Wyjątkowa kariera, „niewytłumaczalnie cudowna” - jak sama mówi. Co sprawia, że Meryl Streep od 50 lat przyciąga przed ekrany tylu widzów? ARTE.tv zaprasza na czuły dokument o tej niepowtarzalnej artystce. Film „Meryl Streep – tajemnice i metamorfozy” można obejrzeć za darmo na platformie VOD ARTE.tv

Olejek CBN najlepszym sposobem na bezsenność Olejek CBN najlepszym sposobem na bezsenność
Stres, używki, szybkie tempo życia powodują, że śpimy coraz gorzej. Budzimy się w środku nocy lub godzinami nie możemy zasnąć. Na dobry sen często nie pomagają ani leki, ani szklanka ciepłego mleka wypita przed pójściem do łóżka ani wietrzenie pokoju.

Olejek CBN najlepszym sposobem na bezsenność Olejek CBN najlepszym sposobem na bezsenność
Stres, używki, szybkie tempo życia powodują, że śpimy coraz gorzej. Budzimy się w środku nocy lub godzinami nie możemy zasnąć. Na dobry sen często nie pomagają ani leki, ani szklanka ciepłego mleka wypita przed pójściem do łóżka ani wietrzenie pokoju.

Warsztaty Baylab Polska w nowej odsłonie
Nowe tematy, nowi goście, nowa formuła – Baylab Polska odświeża profil na Facebooku i stawia na działania promujące naukę i technologię, kierując je do wielopokoleniowej grupy odbiorców.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito