Arch NEWS

Niedziela, 2020-11-15 - karta z kalendarza:

Imieniny: Alberta i Leopolda
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

"Paneuropa versus Smog" premiera komiksu

2020-11-15

Komiks „Paneuropa versus Smog” powstał z inicjatywy Komisji Europejskiej Przedstawicielstwa w Polsce. W jego realizację zaangażowali się polscy artyści – scenarzysta Tobiasz Piątkowski i rysownik Przemysław Kłosin.Komiks dostępny na https://bit.ly/3mOmIdl

więcej »

Oprogramowanie Bitdefender Mobile Security 3.3 for Android 8.0.0. zdobyło tytuł AV-Test CERTIFIED

2020-11-15

Na firmę Bitdefender spada ostatnio deszcz nagród. Niezależne laboratorium badawcze AV-Test przyznało tytuł AV- Test CERTIFIED oprogramowaniu Bitdefender Mobile Security 3.3 for Android 8.0.0. Rozwiązanie zanotowało znowu wynik idealny.

więcej »

Oprogramowanie Bitdefender znowu z tytułem TOP PRODUCT firmy AV-TEST

2020-11-15

Po raz kolejny niezależne laboratorium badawcze AV-TEST uhonorowało tytułem TOP PRODUCT oprogramowanie firmy Bitdefender Antivirus for Mac 8.1 dla komputerów domowych. I tym razem rozwiązanie zanotowało wynik prawie idealny, zdobywając 17,5 punktu na 18 możliwych.

więcej »

Oprogramowanie Bitdefender uhonorowane tytułem AV-Comparatives ADVANCED+ ***

2020-11-15

Niezależne laboratorium badawcze AV-Comparatives przyznało najwyższy tytuł AV-Comparatives ADVANCED+ *** oprogramowaniu Bitdefender Internet Security 25.0 za ochronę przed malware'em. Tym razem rozwiązanie zanotowało wynik idealny.

więcej »

Bitdefender wprowadza model usługowy MDR (Managed Detection and Response)

2020-11-15

Małe i średnie firmy coraz częściej są „ogrywane” przez hakerów. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak specjalistów, którzy potrafią szybko wykryć pojawiające się zagrożenia.

więcej »

Bitdefender - Human Risk Analytics zapobiega ludzkim błędom

2020-11-15

Firmy poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy na zabezpieczenie sieci oraz urządzeń końcowych. Niestety, zbyt rzadko uwzględniają w strategii bezpieczeństw rolę czynnika ludzkiego.

więcej »
Czas na założenie aparatu ortodontycznego

Czas na założenie aparatu ortodontycznego

2020-11-15

Na straży wad zgryzu stoi ortodonta, który na podstawie swojej wiedzy, kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia jest w stanie prawidłowo ocenić stan jamy ustnej pacjenta i dobrać odpowiednią metodę leczenia.

więcej »
Poczuj klimat prawdziwego kina w swoim domu

Poczuj klimat prawdziwego kina w swoim domu

2020-11-15

Idealny plan na weekend? #zostańwdomu i zaproś na wieczorny seans filmowy must- have popcorn HELIO, który przygotujesz w kilka minut w mikrofalówce. Gwarantujemy, że z naszymi przekąskami poczujesz klimat prawdziwego kina w swoim domu!

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Listopad 2020 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
91011121314 15
16171819202122
23242526272829
30 

Ostatnio dodane artykuły:

Tikkurila: wnętrza skąpane w naturalnym blasku
Światło to jeden z istotnych czynników grających rolę przy aranżacji wnętrz. W zależności od jego ilości czy nawet kąta padania, panujące w pomieszczeniu barwy mogą prezentować się w różny sposób.

Polskie e-sklepy więcej sprzedają za granicę
Jeszcze w tym roku nastąpi wzrost przesyłek międzynarodowych o ponad 50 proc.

Polacy lubią drób i doceniają jego jakość Polacy lubią drób i doceniają jego jakość
Spożycie drobiu w Polsce rośnie niezmiennie od kilkunastu lat. Statystyczny Polak zjada około 30 kilogramów mięsa drobiowego rocznie, podczas gdy unijna średnia wynosi 24 kilogramy.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Bardzo dobre wyniki oprogramowania Endpoint GravityZone 6.6 firmy Bitdefender
Firma AV-Comparatives opublikowała wstępne wyniki przeprowadzonego w sierpniu i wrześniu tego roku testu Business Real-World Protection i wrześniowego Business Malware Protection. Są one częścią Business Main-Test Series.

Blaupunkt: Ewaporacyjny nawilżacz powietrza model AHE601 Blaupunkt: Ewaporacyjny nawilżacz powietrza model AHE601
Suche powietrze obniża jakość snu, pogarsza samopoczucie i źle wpływa na nasze zdrowie.

ACARTUS SA: pomimo spadku obrotów, wyższy zysk w III kwartale 2020 ACARTUS SA: pomimo spadku obrotów, wyższy zysk w III kwartale 2020
Pomimo spadku obrotów w III kwartale o 135,9 tys. zł w porównaniu do analogicznego okresu w 2019 r., Grupa Kapitałowa ACARTUS SA odnotowuje wyższy zysk netto ze sprzedaży o 116 tys. zł – wynika z raportu spółki za III kwartał 2020.

Kolory delikatności. Farby PARA Paints we wnętrzach
Umiejętnie grając tonami ciepłymi i chłodnymi, wykończeniem matowym, błyszczącym lub z delikatnym połyskiem możemy zmienić optycznie proporcje wnętrza i jego klimat. Poznajcie możliwości aranżacyjne farb PARA Paints dostępnych w sieci salonów Dekorian Home.

Międzynarodowa konferencja „WORLD WITHOUT LIMITS” Międzynarodowa konferencja „WORLD WITHOUT LIMITS”
W tym trudnym, pandemicznym roku ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pojednania, współdziałania i nowej nadziei. To na  liderach, nie tylko politycznych, spoczywa obowiązek wskazywania właściwej drogi.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito