10 Konsoli PlayStation 5 Digital do wygrania!


10 Konsoli PlayStation 5 Digital do wygrania!
2022-12-30
W Media Expert trwa konkurs, w którym uczestnicy mogą wygrać aż dziesięć Konsoli PlayStation 5 Digital.
Podstawowym warunkiem udziału w zabawie jest zakup doładowania Sony PlayStation Network w sklepach stacjonarnych lub na MediaExpert.pl. Konkurs trwa do 31 stycznia 2023 r.


Udział w konkursie może wziąć każda osoba dorosła, która w okresie od 9 grudnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. zakupiła lub zakupi kod aktywacyjny SONY PlayStation Network o minimalnej wartości 100 zł, a następnie zarejestruje paragon zakupu do ostatniego dnia trwania zabawy, wpisze w formularzu wymagane dane i doda link do publicznego, opublikowanego na swoim koncie TIKTOK, FACEBOOK, YOUTUBE lub INSTAGRAM zgłoszenia konkursowego z odpowiedzią na pytanie: “Jaka będzie pierwsza gra, którą odpalisz na swojej nowej konsoli PS5? Swój wybór uzasadnij”. Forma zgłoszenia jest dowolna (np. tekst, wiersz, rysunek, zdjęcie, piosenka, film). Opublikowane zgłoszenie musi zawierać opis: “Gram o #PS5OdMediaExpert”. Każdy z uczestników może wysłać za pośrednictwem strony konkursowej wyłącznie jedno zgłoszenie. Po zakończeniu konkursu spośród jego uczestników komisja wybierze dziesięciu laureatów. Każdy z nich otrzyma Konsolę PlayStation 5 Digital Edition o wartości 2349,00 zł.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy Regulamin Konkursu dostępne są na stronie: https://www.mediaexpert.pl/lp,15781-sony-konkurs .

Media Expert
press box


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl