3 mega rozwiązania do garderoby


3 mega rozwiązania do garderoby
2022-09-08
Ubrania w zależności od materiału, z którego są wykonane, wymagają różnych warunków przechowania. Niektóre składamy, inne wieszamy, jeszcze inne układamy. Dlatego kluczem do stworzenia funkcjonalnej i wygodnej garderoby są meble i akcesoria stworzone z myślą o przechowywaniu konkretnych rzeczy.

W garderobie trzymamy zazwyczaj wiele bardzo różnorodnych ubrań. Dlatego trudno w niej zachować wzorowy porządek. Szczególnie kłopotliwe są spodnie, buty i dodatki. Nie tylko trudno je ułożyć, ale i wymagają odpowiednich warunków, by nie uległy zniszczeniu i deformacji. To z myślą o nich powstały akcesoria meblowe z linii Variant MULTI, które teraz dostępne są nie tylko w bieli, ale i modnej matowej czerni.

Wysuwane kosze i ażurowe szuflady do garderoby

Systemy wykonane z drutu sprawdzają się szczególnie dobrze w garderobach, gdyż zapewniają swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki temu przechowywane ubrania np. swetry i bluzy dłużej są świeże i ładniej pachną. Ale to nie jedyny walor koszy i ażurowych szuflad Variant MULTI. Poza tym ułatwiają one organizację i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Montowane są na wytrzymałych systemach jezdnych, które gwarantują lekki ruch i pełny wysuw nawet przy pełnym obciążeniu.

W koszach MULTI ułożyć możemy zarówno naprawdę duże rzeczy, jak: koce, ręczniki i pościel, jak również swetry i koszulki, a nawet torby. Kosze dostępne są w 4 szerokościach: 600, 700, 800 i 900 mm, wysokości 225 mm i głębokości 490 mm. Dzięki temu łatwo dopasować je do każdej garderoby czy szafy w zabudowie.

Wieszaki na spodnie

Zupełnie innych warunków przechowywania wymagają spodnie. Jeśli złożymy je i ułożymy w stosik, nie tylko utrudnimy sobie dostęp – aby wyjąć parę położną na dnie, przełożyć będzie trzeba kilka innych. Poza tym, spodnie wykonane z delikatniejszych niż jeans materiału, z pewnością trzeba będzie przed założeniem wyprasować. Kto ma na to rano czas?

Rozwiązaniem są specjalne szuflady z wieszakami na spodnie Variant MULTI. Zamontowany na stabilnej prowadnicy system pozwala na rozwieszenie kilku, a nawet kilkunastu par jednocześnie. Możliwość pełnego wysuwu znacznie ułatwia do nich dostęp. Szuflada na spodnie Variant MULTI dostępna jest w 4 szerokościach: 600, 700, 800 i 900 mm, wysokości 70 mm i głębokości 490 mm. Podobnie jak kosze dostępna jest w kolorze białym i czarnym.

Przechowywanie butów nigdy nie było prostsze

Wiele osób rzadziej używane buty nadal trzyma zamknięte w tekturowych pudełkach. W efekcie, wiele par się deformuje, inne zaś – popadają w zapomnienie. Aby buty były pod ręką – łatwo dostępne i gotowe do założenia – warto zdecydować się na specjalną szufladę ze stelażami na obuwie różnego rodzaju. System Variant MULTI to odpowiednio wyprofilowane, wysuwne ażurowe stelaże, w których ustawić można zarówno buty sportowe, jak i te na bardziej formalne wyjścia.

Szuflada na buty dostępna jest w 4 szerokościach (600, 700, 800 i 900 mm), wysokości 160 mm i głębokości 490 mm.

Oświetlenie w garderobie

Projektując garderobę warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii – oświetleniu. Nawet w najlepiej zorganizowanej szafie nie znajdziemy nic, jeśli będzie w niej panowała ciemność. Najczęściej stosowane oświetlenie górne, wcale nie jest tym najwygodniejszym. Jakie więc zastosować?

- Listwy ledowe! Bez dwóch zdań to rozwiązanie pozwala najlepiej oświetlić wszystkie części garderoby, nawet jej zakamarki. Bardzo często okazuje się, że górne oświetlenie nie doświetla odpowiednio powierzchni pod skosami, a przecież garderoby nierzadko są w nich aranżowane. Poza tym, szukając drobiazgów w szufladach sami sobie światło górne zasłaniamy. Listwy LED pozwalają uniknąć tych problemów. Montowane np. w cokołach i pod półkami doskonale je doświetlają. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Na uwagę zasługują również włączniki. Oprócz tradycyjnych pstryczków montowanych w ścianach, warto się zdecydować na włączniki zbliżeniowe REJS. Zapalą one światło po otwarciu drzwi do garderoby i zgaszą po ich zamknięciu. To bardzo funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki niemu można zapomnieć o niezgaszonym świetle.

www.rejs.eu www.e-rejs.eu


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tk

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl