30-lecie firmy Cooler Master - Decades of Shaping the Future


30-lecie firmy Cooler Master - Decades of Shaping the Future
2022-10-28
17 listopada 2022 roku firma Cooler Master będzie świętować 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji producent wspomina swoją drogę do aktualnej pozycji na rynku oraz zapowiada nowe produkty z limitowanej serii 30th Anniversary Edition.

Cooler Master zaczynał swoją działalność jako skromny dostawca rozwiązań chłodzących, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy koncern technologiczny napędzany innowacjami i pasją. W ciągu ostatnich trzech dekad firma była pionierem w rozwoju technologicznym, a do jej kamieni milowych należy zaliczyć wydanie pierwszej aluminiowej obudowy (1999 rok), pierwszej chłodnicy procesora z wbudowanymi rurkami cieplnymi (2001 rok), produkcję pierwszego w branży kompleksowego rozwiązania do chłodzenia wodą dla rynków detalicznych (2004 rok), założenie fabryki komór parowych (2009 rok) czy wdrożenie linii produkcyjnej 3D-VC (2015 rok). 

 

Cooler Master stale rozwija się w dziedzinach schładzania komponentów, a także stara się dostosowywać do potrzeb konsumentów oferując takie produkty jak: monitory, fotele i biurka. Producent chwali się również otwarciem nowej siedziby w dzielnicy Neihu w Tajpej na Tajwanie. Nowy obiekt ma reprezentować sukces przeszłości i wizję nowej przyszłości.

 

Aby uczcić 30. rocznicę istnienia, firma Cooler Master opracowała limitowaną serię produktów 30th Anniversary Edition. Wyróżniają się one specjalnymi odcieniami Milestone Bronze lub Glitch Purple, a także unikalnymi wzorami nawiązującymi do dotychczasowych dokonań producenta. 

 

 

 

Warto dodać, że każdy produkt Cooler Master 30th Anniversary Edition można dodatkowo zarejestrować, co z kolei będzie prowadzić do otrzymania rocznicowego tokena i wzięcia udziału w losowaniu. Nagrodą główną w konkursie jest gamingowa kapsuła Cooler Master Orb-X w limitowanej wersji 30th Anniversary Edition Glitch Purple. Producent nie ujawnił jednak jeszcze wszystkich szczegółów promocji.

 

 

 

Oto lista nowych limitowanych produktów Cooler Master:

 • System AIO PL360 Flux 30th Anniversary Edition
 • Chłodzenie MA824 Stealth 30th Anniversary Edition
 • Wentylator Mobius 120P ARGB 30th Anniversary Edition
 • Podstawka ErgoStand Air 30th Anniversary Edition
 • Zasilacz V1300 Platinum 30th Anniversary Edition
 • Mysz MK721 30th Anniversary Edition Gaming
 • Klawiatura MM712 30th Anniversary Edition
 • Podkładka MP511 XL 30th Anniversary Edition
 • Fotel Hybrid 1 30th Anniversary Edition
 • Biurko GD120 ARGB 30th Anniversary Edition
 • Monitor GM27-FQS ARGB 30th Anniversary Edition
 • Obudowa Cosmos Infinity 30th Anniversary Edition

 

 

 

Więcej informacji można znaleźć na okolicznościowej stronie Cooler Master: https://www.coolermaster.com/30th-anniversary/
Szczegóły i zdjęcia hi-res produktów 30th Anniversary Edition znajdują się pod tym linkiem: https://coolermaster.egnyte.com/fl/OYcvQAhUC2#folder-link/Cooler%20Master/00.%20Cooler%20Master%2030th%20Anniversary/01.%2030th%20Anniversary%20Products


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl