Akumulatory Centra i Exide w promocji naładowanej nagrodami


Akumulatory Centra i Exide w promocji naładowanej nagrodami
2022-09-08
Już 12 września rozpoczyna się kolejna edycja akcji pakietowej Exide „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2022” adresowana do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów w całej Polsce. Promocja potrwa od 12 września do 31 października.

Warunkiem udziału w akcji premiowej „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2022” jest zakup u dystrybutora Exide i zgłoszenie wybranego pakietu promocyjnego, składającego się z akumulatorów Centra i/lub Exide do samochodów osobowych i/lub ciężarowych i/lub rolniczych i/lub z gamy Exide Marine & Leisure. Z promocji wyłączone są modele z gamy Exide Motorbike & Sport.

 

Rodzaje i wartość pakietów dostępnych w ramach promocji

WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2022

Pakiety z obowiązującym okresem zakupu od 12 do 30 września 2022 r. i terminem zgłoszenia do 15 października.

FLEXI+ – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 3 000 zł netto; brak ograniczenia ilości faktur

MAŁY+ – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 4 500 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 2

ŚREDNI+ – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 13 500 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 3

DUŻY+ – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 35 000 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 4

GIGA+ – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 70 000 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 5

Pakiety z obowiązującym okresem zakupu od 12 września do 31 października 2022 r.
i terminem zgłoszenia po 15 października (nie później niż do 15 listopada).

FLEXI – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 3 000 zł netto; brak ograniczenia ilości faktur

MAŁY – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 4 500 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 2

ŚREDNI – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 13 500 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 3

DUŻY – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 35 000 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 4

GIGA – łączna wartość pakietu nie mniejsza niż 70 000 zł netto; dopuszczalna maksymalna ilość faktur w zgłoszeniu: do 5

Pakiety z plusem zakupione w pierwszych trzech tygodniach trwania promocji, tj. od 12 do 30 września 2022 r. i zgłoszone do 15 października 2022 r. wraz z dokumentem zakupu (fakturą/ami) premiowane są wyższą wartością nagród z tytułu wczesnych zakupów.

Wszystkie pakiety zakupione od 12 września do 31 października, zgłoszone do 15 listopada również będą premiowane atrakcyjnymi nagrodami.

NAGRODY

W puli nagród na uczestników czekają karty upominkowe Orlen, karty podarunkowe EURO oraz karty przedpłacone VISA. Zakup pakietów z plusem jest premiowany nagrodami o wartości od 125 złotych do 4 000 zł brutto. Na uczestników nabywających pozostałe pakiety czekają nagrody o wartości od 100 złotych do 3 200 złotych brutto.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunkiem uczestnictwa w akcji Sprzedaży Premiowej „Wygrywasz na starcie – Jesień 2022” jest zakup pakietu promocyjnego, a następnie zgłoszenie udziału w promocji poprzez rejestrację oraz wypełnienie elektronicznego formularza w panelu użytkownika na stronie www.wygrywasznastarcie.pl oraz dołączenie dowodu zakupu (faktury). Nieprzekraczalny termin na ww. zgłoszenie upływa 15 listopada, a w przypadku pakietów z plusem 15 października. Po dokonaniu płatności za zakupiony pakiet i pozytywnej weryfikacji, zgłaszający otrzyma wybraną nagrodę za symboliczną złotówkę.

Lista dystrybutorów akumulatorów Centra i Exide jest dostępna u przedstawicieli handlowych Exide. Szczegółowe zasady promocji „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2022” oraz regulamin akcji znajduje się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl