Cerrad Czempionem zrównoważonego rozwoju


Cerrad Czempionem zrównoważonego rozwoju
2022-12-09
Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach.


Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej. Co roku nagradzane są firmy, które odważnie wychodzą na globalny rynek, podejmują ryzyko inwestycji, tworzą innowacyjne produkty i usługi.

Za nami 11. Edycja Konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion, którego ideą jest promowanie aktywności polskich przedsiębiorstw na światowych rynkach. Z nieskrywaną radością i ogromnym wzruszeniem Czempiona w kategorii zrównoważonego rozwoju – ekologia odebrała firma Cerrad.

Nagrodę odebrał Filip Cegłowski podczas uroczystej gali, która odbyła się w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie, 7 grudnia. - Stanowi to zwieńczenie naszej pracy i wysiłku wkładanego we wdrażanie proekologicznych rozwiązań przy prowadzeniu działań eksportowych. Dziękujemy Organizatorom: PwC oraz Puls Biznesu za uznanie naszej pracy i za przyznane wyróżnienie. To dla nas ogromny zaszczyt.
fot. Marek Wiśniewski, Puls Biznesu

Grupa CERRAD
press box

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl