Emitel Partnerem Technologicznym 2022 ICF STAND UP PADDLING WORLD CHAMPIONSHIPS


Emitel Partnerem Technologicznym 2022 ICF STAND UP PADDLING WORLD CHAMPIONSHIPS
2022-09-09
07.09 br. w Gdyni rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w SUP (stand up paddle, w wiosłowaniu na stojąco), po raz pierwszy organizowane w Polsce. Emitel został partnerem technologicznym tego wydarzenia, m.in zapewniając usługi dla streamingu zawodów dzięki udostępnieniu swojej technologii organizatorom

Ponad 500 zawodników z 45 krajów powalczy w trzech konkurencjach (sprint, bieg techniczny, długi dystans) w ramach czterech kategorii wiekowych (juniorzy, open, master 40+, master 50+). Dzięki dostarczeniu rozwiązań technologicznych przez Emitel widzowie, którzy nie będą w tym czasie w Gdyni, będą mogli zapoznać się z jednym z najbardziej rozwojowych sportów wodnych w Polsce.


Przez całe Mistrzostwa Świata Emitel zapewni organizatorom na plaży w Gdyni dostęp do Internetu symetrycznego z najwyższym dostępnym SLA (Service Level Agreement) oraz dostęp do sieci WiFi dla uczestników, sędziów i mediów. Szczególnie ważne dla wszystkich zainteresowanych śledzeniem zmagań zawodników jest umożliwienie organizatorom i mediom pewnego łącza do streamingu wydarzenia, dzięki czemu oglądanie zawodów będzie odbywać się płynnie i bez zakłóceń. Ze względu na skalę wydarzenia Emitel zapewni także obecność i wsparcie inżyniera na miejscu imprezy. Działanie na rzecz promocji sportu wpisuje się w strategię ESG Emitel S.A.

- SUP to nowa dyscyplina w naszym kraju, można powiedzieć, że dopiero raczkuje. Dlatego tak ważne dla promocji tej dyscypliny są odbywające się właśnie Mistrzostwa Świata w Gdyni. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu i rozwiązaniom technologicznym, tą dyscypliną zainteresuje się wiele osób w Polsce, szczególnie tych najmłodszych, dzięki czemu z każdym rokiem będzie mogła rosnąć liczba medalistów z naszego kraju - mówi odpowiedzialny za wdrożenie Jarosław Kroc, Key Account Manager w Emitel S.A.

Tegoroczne MŚ SUP w Gdyni, organizowane przez Polski Związek Kajakowy we współpracy ze Związkiem Sportowym SUP oraz Międzynarodową Federacją Kajakową (ICF), odbywają się w dniach 7-11 września. Streaming na żywo jest dostępny na stronie https://www.canoeicf.com/ i na YT: https://www.youtube.com/watch?v=c-JZuJZm9yc.

O Emitel Spółka Emitel S.A. to największy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50 lat dzięki Emitel sygnały telewizji i radia mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Oprócz usług dla nadawców telewizyjnych i radiowych, Emitel oferuje infrastrukturę wysokościową dla operatorów telefonii komórkowej, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczy w budowie inteligentnych miast i włącza się w prace nad przygotowaniem do budowy sieci 5G w Polsce.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Emitel S.A.
http://www.emitel.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl