Genesis Gensiders - zostań ambasadorem marki i zgarnij -50% zniżki na nowy produkt


Genesis Gensiders - zostań ambasadorem marki i zgarnij -50% zniżki na nowy produkt
2022-10-01
Firma Genesis oferująca akcesoria i peryferia dla graczy startuje z nowym programem o nazwie Gensiders. Projekt ma za zadanie stworzyć społeczność ambasadorów testujących nowe produkty Genesis w zamian za atrakcyjną zniżkę.

Projekt Gensiders stanowi ciekawą propozycję dla fanów marki. Do zadań zakwalifikowanych osób będzie należeć testowanie nowych lub jeszcze niewydanych produktów gamingowych, a następnie wypełnienie specjalnego formularza na profilu Gensiders. 

 

 

Co trzeba zrobić, by stać się częścią społeczności Gensiders?

  1. Należy zapoznać się z treścią głównej strony programu.
  2. Konieczne będzie posiadanie konta w systemie Genesis. Niezbędne będzie podanie danych kontaktowych oraz uzupełnienie głównego formularza zgłoszeniowego z pytaniami w formie ankiety.
  3. Po prawidłowym zgłoszeniu uczestnik otrzyma potwierdzenie chęci wzięcia udziału oraz informację o trwającej weryfikacji.

Zaakceptowany uczestnik otrzyma wiadomość z elektroniczną umową. Po jej zawarciu firma Genesis zapewnia kod rabatowy, z którym członek programu Gensiders zakupi dany produkt z 50% zniżką. Następnie ambasador ma dwa tygodnie na sprawdzenie produktu i wypełnienie formularza na profilu Gensiders w panelu uczestnika akcji. Chętni mogę dodatkowo napisać własną recenzję i opublikować ją na swoim blogu czy w social mediach.

Warto dodać, że dla odrzuconych kandydatów firma Genesis oferuje nagrodę pocieszenia w formie kodu rabatowego (do -15% zniżki na wybrany produkt). To powinno być mocną zachętą do wzięcia udziału w programie.

Dołącz do społeczności Gensiders: https://pl.genesis-zone.com/gensiders/radon-800


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl