„Kryminalne zagadki Mazur” – nowa seria w ROMANCE TV


„Kryminalne zagadki Mazur” – nowa seria w ROMANCE TV
2022-09-08
W październiku Romance TV pokaże premierowo pełną tajemnic i zagadek serię „Kryminalne zagadki Mazur”, której akcja dzieje się na naszym malowniczym Pojezierzu Mazurskim. Okazuje się, że gdy polscy i niemieccy kryminolodzy połączą siły, nie ma spraw nie do rozwiązania…

Już w soboty, 1 i 8 października o godz. 20.00 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki nowej, emocjonującej serii detektywistycznej „Kryminalne zagadki Mazur”. Główną bohaterką jest Viktoria Wex, technik kryminalistyki, która przyjeżdża z Berlina do rodzinnego miasteczka, Pasymia, by rozwiązać sprawę tajemniczego zniknięcia jej wuja. Pożegnalny list do Victorii sugeruje samobójstwo. Jego zaginięcie jest jednak tylko początkiem niepokojących wydarzeń… W serii występują niemieccy i polscy aktorzy: Claudia Eisinger, Sebastian Hülk, Karolina Lodyga, Wiesław Zanowicz, Natalia Bobyleva.


W pierwszym odcinkuKryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku” Viktoria w piwnicy domu Fryderyka znajduje zwłoki Antoniego Trudzińskiego, pozbawionego skrupułów miejscowego biznesmena. Sprawa rodzinna przeradza się zatem w sprawę karną. Victoria zdaje sobie sprawę, że zwłoki zostały umiejętnie podrzucone w celu ukrycia czasu i przyczyny śmierci. Jako niemiecka urzędniczka nie ma uprawnień w polskiej policji, ale wiejski policjant, Leon Pawlak włącza ją w śledztwo. Mieszkańcy wioski nie darzą jej sympatią, gdyż chcieliby, aby śmierć nielubianego biznesmena została potraktowana jako wypadek, a ich życie spokojnie mogło toczyć się dalej. Jednak obsesyjna w swym perfekcjonizmie Viktoria chce poznać prawdę - nawet jeśli stanie się to dla niej jeszcze bardziej bolesne.

Z kolei w drugim odcinku Kryminalne zagadki Mazur: Strzał łaski” dokonuje kolejnego strasznego odkrycia: ciała łowczego Glińskiego, które znajduje się w pobliżu wypatroszonego żubra. Dla Viktorii jest to miejsce zbrodni. Szczególna jej zdolność  do wyciągania wniosków z poszlak jest bardzo ważna, gdyż praktycznie nie ma żadnych dowodów i śledztwo staje w martwym punkcie. Gdy Viktoria i policjant Leon Pawlak zdają sobie sprawę, jaki dochód można osiągnąć z nielegalnej sprzedaży mięsa zwierząt, są na dobrej drodze do rozwiązania sprawy. Czy uda im się jednak rozwikłać wszystkie tajemnice i zagadki małego miasteczka na Mazurach?

 

Premiery filmów:

Kryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku, premiera: sobota, 1 października o godz. 20:00

Kryminalne zagadki Mazur: Strzał łaski, premiera: sobota, 8 października o godz. 20:00

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl