KRYMINALNE ZAGADKI MAZUR Z DWOMA PREMIEROWYMI FILMAMI SERII W ROMANCE TV


KRYMINALNE ZAGADKI MAZUR Z DWOMA PREMIEROWYMI FILMAMI SERII W ROMANCE TV
2023-01-04
W styczniowe środy Romance TV zaprasza widzów na cztery filmy z serii „Kryminalne zagadki Mazur”.

Stacja pokaże nowe odcinki serii – 18 stycznia o godz. 20:00 „Kryminalne zagadki Mazur: Marzanna”, zaś 25 stycznia, także o godz. 20:00 „Kryminalne zagadki Mazur: Przyjaciel czy wróg”. Jakie sprawy rozwiązać będą musieli technik kryminalistyki Viktoria Vex oraz policjant Leon Pawlak?

Mazury są magiczne. To w przeważającej części dziewiczy świat pełen tajemniczych rytuałów. Miejsce jakby z innej epoki. W centrum tej melancholijno-romantycznej idylli, regionu mogącego pochwalić się niezwykłą historią i bogatą tradycją, dochodzenia prowadzą utalentowana technik kryminalistyki, Viktoria Wex i wiejski policjant Leon Pawlak. Ścigają tych wszystkich, którzy chcą tę idyllę zniszczyć… Romance TV pokaże w styczniu cztery filmy serii „Kryminalne zagadki Mazur” wyprodukowane w 2022 roku, w tym dwie premiery.

Kryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku – 4 tycznia godz. 20:00

Technik kryminalistyki, Viktoria Wex, przyjeżdza z Berlina do Polski, gdzie przypadkowo angażuje się w rozwiązanie zagadki kryminalnej. Razem z wiejskim policjantem, Leonem Pawlakiem, próbuje rozwikłać rodzinne afery i potajemne spiski. Viktoria nie jest do tego upoważniona i dlatego mieszkańcy wioski nie darzą jej szczególną sympatią. Dziewczyna się jednak nie poddaje i chce dociec prawdy.

Kryminalne zagadki Mazur: Strzał łaski – 11 stycznia godz. 20:00

Viktoria Wex, ze względu na kolejne śledztwo przedłuża pobyt w swoim rodzinnym mieście. Bez upoważnienia polskiej policji, razem z Leonem Pawlakiem, wiejskim policjantem, i komisarz Zofią Kowalską, bada sprawę zabójstwa pewnego łowczego. Przy tej okazji śledczy trafiają na ślad nielegalnych interesów…

PREMIERA Kryminalne zagadki Mazur: Marzanna – 18 stycznia godz. 20:00

Zdaniem Viktorii Wex psychika to łatwe do wyjaśnienia procesy chemiczne. Ta wybitna technik kryminalistyki nie traktuje poważnie psychoanalitycznych prób uporania się z traumami, ani proroczych snów. Kiedy jednak spełnia się przepowiednia Łucji, piętnastoletniej półsieroty i zostaje zamordowana jej terapeutka, Jolanta Wieczorek, Viktoria i Leon, wiejski policjant, mają do rozwiązania bardzo trudną zagadkę. Nadchodzi wiosna, a to czyni śledztwo jeszcze bardziej tajemniczym. Przyszedł bowiem czas na święto pogańskiej bogini Marzanny, która karała niewierność, a sama została spalona. Viktoria nie wierzy w zjawiska nadnaturalne. Ma zaufanie wyłącznie do swoich kryminalistycznych umiejętności. Wpada na ślad przestępstwa, które ma związek z mitem o Marzannie.

 

PREMIERA Kryminalne zagadki Mazur: Przyjaciel czy wróg – 25 stycznia godz. 20:00

Viktoria Wex, technik kryminalistyki, po zabójstwie Masłowskiego, przedsiębiorcy zajmującego się Internetem, bada otchłanie pogmatwanej branży cyfrowej. Ofiara zabójstwa kierowała się w interesach zasadą „zero zaufania”, która mogłaby też pasować do Viktorii. Viktoria bardziej ufa swoim technikom kryminalistycznym niż ludziom. Wszystkie istotne dla sądu fakty przemawiają za tym, że najbardziej podejrzaną osobą jest sąsiad i przyjaciel Viktorii, Leon Pawlak. Viktoria nie wierzy w jego zapewnienia, że ktoś próbuje go wrobić. Kim naprawdę jest Leon Pawlak? Żeby poznać prawdę, Viktoria musi się zdać nie tylko na swoją kryminalistyczną wirtuozerię, ale i intuicję.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl