Książki, seriale, filmy, sport? Uwolnij swój czas z Żabką!


Książki, seriale, filmy, sport? Uwolnij swój czas z Żabką!
2023-02-08
Żabka rozbudowuje ofertę usług prepaid, zapewniając swoim klientom łatwy dostęp do świata wirtualnej rozrywki na najwyższym poziomie.

Z myślą o miłośnikach dobrej lektury, kina oraz sportu sieć wprowadziła do sprzedaży kody podarunkowe CANAL+ online w cenie 50 zł i Legimi w czterech wariantach cenowych. Karty dostępne są w sklepach Żabka od 1 lutego br.

 

CANAL+ online - tysiące seriali, filmów i sport na żywo

Pakiet CANAL+ to ponad 6000 godzin treści online na życzenie, bez zobowiązań. Można z niego korzystać na wielu urządzeniach i w dwóch streamach jednocześnie. W jego ofercie można znaleźć nagradzane seriale i filmy z Polski i ze świata, oryginalne produkcje CANAL+ oraz sport na żywo na najwyższym poziomie: piłka nożna, żużel czy koszykówka. Na użytkowników pakietu czekają także inspirujące dokumenty, programy lifestyle o kuchni i domu oraz edukacyjne bajki dla najmłodszych. Oprócz ogromnej biblioteki treści na życzenie, pakiet CANAL+ daje również dostęp do 19 kanałów na żywo.

Dostępny w sklepach Żabka kod podarunkowy CANAL+ online w cenie 50 zł sprzedawany jest w formie kodu cyfrowego wydrukowanego na paragonie. Pozwala na dostęp do pakietu CANAL+ w serwisie CANAL+ online przez miesiąc. Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. W przypadku braku rezygnacji subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny miesiąc.

 

Czytelnicza uczta z Legimi

Żabka proponuje też kod podarunkowy Legimi w czterech wariantach cenowych: 44,99 zł umożliwiający dostęp przez 1 miesiąc, 121,47 zł - dostęp przez 3 miesiące, 215,95 zł - dostęp przez 6 miesięcy oraz 377,92 zł - dostęp przez 12 miesięcy. Korzystając z Legimi, klienci zyskują nielimitowany dostęp do ponad 180 tysięcy książek w formie ebooków, audiobooków i synchrobooków. Dzięki temu mają możliwość czytania i słuchania gdziekolwiek i kiedykolwiek, nawet na 4 różnych urządzeniach. Na półkach Legimi znajdują się m.in. beststellery najpoczytniejszych autorek i autorów - Remigiusza Mroza, Olgi Tokarczuk, Stephena Kinga, Katarzyny Puzyńskiej, Harlana Cobena i Magdaleny Witkiewicz.

Rozrywka dzięki produktom przedpłaconym

Żabka w swojej ofercie posiada bogatą ofertę kart i kodów podarunkowych, korzystanie z których daje dostęp do świata rozrywki. Oprócz najnowszych produktów - CANAL+ online i Legimi - są wśród nich m.in. karty podarunkowe Netflix i CDA umożliwiające dostęp do tysięcy seriali i filmów oraz karta podarunkowa Spotify Premium pozwalająca na korzystanie z popularnej platformy z utworami muzycznymi, podcastami i audycjami. Z kolei dostępem do ulubionych gier można się cieszyć dzięki kodom PlayStation Network, Xbox Live Gold, Google Play, STEAM i Blizzard. W ofercie Żabki są także karty prezentowe do popularnych platform zakupowych: Allegro i Amazon oraz karty podarunkowe Empik i Empik Go.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka Krupska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl