Nowoczesny wizualizator podłóg od RuckZuck


Nowoczesny wizualizator podłóg od RuckZuck
2020-07-29
Skąd mieć pewność, że wybrany model paneli podłogowych będzie dobrze pasował do wystroju? W rozwianiu wątpliwości pomoże nowoczesny wizualizator podłóg od RuckZuck, dzięki któremu przed zakupem sprawdzimy, jak nowa podłoga zaprezentuje w naszym własnym wnętrzu.

– Estetykę paneli podłogowych dopasowujemy najczęściej do stylu aranżacyjnego wnętrza. Nie zawsze jednak to, co wydaje nam się najlepszym rozwiązaniem, faktycznie nim jest. Trudno bowiem wyobrazić sobie, jak deski zaprezentują się na całej powierzchni podłogi, dlatego po montażu może się okazać, że efekt wizualny odbiega od naszych oczekiwań. Aby tego uniknąć i umożliwić klientom dokonanie świadomego wyboru, wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej nowoczesny aranżator podłóg Floori. Jest on bezpłatny i ogólnodostępny, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą już teraz zobaczyć podgląd nowej podłogi w swoim domu – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy, RuckZuck.

Co wyróżnia konfigurator podłóg Floori?

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik przetwarzania obrazu, rzeczywistości rozszerzonej oraz sztucznej inteligencji, Floori umożliwia zamianę oryginalnej podłogi znajdującej się na zdjęciu na nową. To duża przewaga nad tradycyjnymi wizualizacjami – do programu możemy wgrać fotografię naszego własnego wnętrza. Konfigurator automatycznie wykryje na niej podłogę i ominie pozostałe elementy (takie jak ściany, stoły, krzesła czy zwierzęta). Dodatkowo rozpozna perspektywę, dzięki czemu panele zostaną nałożone pod odpowiednim kątem, tworząc bardzo realistyczny obraz. W ten sposób wizualizator daje możliwość sprawdzenia koloru samej podłogi oraz jej dopasowania do pozostałych komponentów pomieszczenia.

Wizualizator podłóg – jak to działa?

Opcja wygenerowania wizualizacji znajduje się na stronie internetowej firmy RuckZuck w zakładce poświęconej ofercie podłóg. W pierwszym kroku należy dodać zrobione wcześniej zdjęcie pomieszczenia, przedstawiające w widoczny sposób podłogę oraz ściany. Jeśli w danym momencie nie dysponujemy taką fotografią, możemy skorzystać z bazy zdjęć dostępnej w systemie. Następnie zostajemy przeniesieni do wizualizatora, w którym wybieramy interesujący nas model paneli. Podgląd podłogi załaduje się automatycznie po kliknięciu.

Wizualizacja przygotowywana jest błyskawicznie i nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych czynności. Pomieszczenie może być w pełni umeblowane, zawierać różne przedmioty oraz obiekty – nie ma konieczności odsuwania mebli, opuszczania wnętrza przez domowników ani zaznaczania obszaru podłogi.

Nałożone na zdjęcie panele można dowolnie zmieniać oraz obracać, dobierając najkorzystniejszy dla nas wariant. Po wszystkim możemy pobrać zdjęcie wizualizacji. Konfigurator podłóg dostępny jest zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, jak i urządzeniach mobilnych (bez potrzeby pobierania dodatkowych aplikacji).

Aranżator podłóg Floori to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które planują wymianę paneli, ale nie mają pewności, na jaki model powinni się zdecydować. Program oferuje wiele możliwości, będąc jednocześnie prostym w obsłudze, dzięki czemu każdy w krótkim czasie znajdzie przy jego pomocy idealną dla siebie propozycję – dodaje Katarzyna Śliwińska.

 

# # #

 

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to jedna z największych w Polsce marek salonów oferujących podłogi, drzwi i artykuły wykończeniowe. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski. Obecnie w całym kraju funkcjonuje kilkadziesiąt salonów sprzedaży.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.ruckzuck.pl oraz sklepu internetowego www.profidomo.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl